Прича о два хотела. Поглавље 2: Хотел Травел Парк (за Поглавље 1 погледајте мој преглед ХФ Порто Туела, Порто) Ми смо остали у Травел Парк-у као део одмора који нуди Аир Цанада Роуге. Ово је оцењено као хотел са 3 звездице али у поређењу са Порто Туела дефинитивно је на доњем крају категорије 3 звездице. Да бисмо били поштени да нисмо остали у Туели први, вероватно не бих био толико незадовољан колико и ја. Собе су веома датирају. Имали смо двокреветну собу, али због величине собе кревети су гурнути заједно. Имали смо уличну собу и било је бучно. Купатило је дато и било је немогуће туширати без поплаве купатила. Кревети су били прилично удобни. Оно што је стварно разликовало ову звезду од Туеле је био доручак. Врућој столици су укључена незаштићена сланина и јаја. Плод је био конзервисан, осим банана и поморанџе. Колачи се могу описати само као квалитет намирница, с изузетком једног мултиграин хлеба који је био фантастичан. Путни парк такође не дозвољава динерима да уклањају храну из трпезарије. Ово је посебно неугодно за путнике са малом дјецом која воле да касније попију. Сигуран сам да постоје још 3 звездице у Лисабону који су квалитетније и препоручићу Аир Цанада Роуге да преиспитају овај избор. Ако нисте заглављени овде као део пакета препоручујем да останете на другим местима.…
Хотел има све основе потребне за краћи боравак. Хотел је мало шетње од свих главних локација, али је изводљиво. Соба има основни намештај и постељину, али је простран и купатило је такође велико. Простор за доручак је велики и храна је обилна. Остао сам две ноћи и место је било савршено за било кога у средњем распону буџета.
Чисте собе, добар доручак и близину локације до центра. Једина ствар која је учинила да останак није био тако удобан био је недостатак електричних удружења у близини кревета за пуњење уређаја. Постоји само 2 доступна: једна у купаоници и једна у близини телевизора, што ствара дисконфорт.
Добар хотел, доручак је био јако добар, а дама у сали за доручак веома је лепа. Желела би да се захвалим младој дами из чекове који се увек насмејао и дао нам све информације и савјете да посети њен прелеп град. У принципу, сви су били корисни само изузетак за човека на рецепцији за коју мислимо да је био менаџер (који је био другачији од осталих), који уопште није био пријатељски, никада није видио како се смеши или стоји да говори са гостима. Али препоручићемо хотел нашој породици.
Остали смо 3 ноћи у хотелу Травел Парк, Лисабон. соба је била врло лепа и имали смо угодан боравак. хотел нас у центру града и метро станица је 5 минута хода од хотела. тако да су многи врло добри ресторани нашли врло близу хотела. особље је било веома пријатно. ако је било какав проблем, одмах ће га посећивати. ако иде поново, сигурно ће остати овде само.
Da li ste vlasnik ovog objekta ili upravljate njime? Besplatno osigurajte pravo na profil da biste odgovarali na komentare, ažurirali profil i još mnogo toga.
Osigurajte pravo na profil