Поштовани управници хотела, молимо Вас да користите све рецензије како би ово место било лепо за све госте. Овде је све написано. Једино питање које не може да реши менаџмент је огроман ниво влажности - вода долази из планина широм хотела. Али, ипак, били смо у новембру и тражили смо једноставан електрични грејач - никад га нисмо добили. Онда смо тражили чајник - не. Нема вјешалица у ормару, не чисти листове. Спа зона је била добра за разум да смо тамо сами, нема других гостију. Хамам је катастрофа, сауна је мање-више употребљива. Међутим, ово је место са историјом. Цркве у околини су само бриљантне. Особље је лијепо. Менаџмент треба да покуша да обрати пажњу на све коментаре, не кошта милионе да измисле једноставне ствари које би ово место учиниле драгуљем!
4 звездице хотел, али врло дати. Кревет је имао изворе који нас држе у леђа. Постељина је била стара и обојана. Картица за отварање врата била је погрешна и нико није био заинтересован да то поправи. Све је веома разочаравајуће.
Док се хотел налази изван Брага, он има користи од тога да буде на шумовитом брду, пружајући освежавајући вјетар од онога што може бити прилично загушљива топлота у лето. Базени су велики, чисти и сигурни, без преоптерећења. За мање чланове породице постоји чак и велики базен за децу. Хотел има користи од густих зидова за хлађење, смањујући врућу дневну атмосферу средином љета, док сам сигуран изолацију у зимском периоду (није потврђено као да сам био тамо у јулу!) Хотел је врло добро лоциран за излете у град, Самеиро светилиште, или Гуимараес (апсолутни драгуљ града)
Остао сам овде једне ноћи, један члан особља на чекању био је пријатан и пријатан, соба је била удобна, чиста и врло модерна,, хотел има базен и друге садржаје, које нисам користио, бар мени није задовољавао очекивања, наручио. Типична португалска бифана, добила 2 уза меса у багуету,, особље је било недостижно већином времена, осим чекања у момку који је био једини заинтересован за рад, тренер људи је стигао касније током вечери, па су можда сви ХАНДС били на палуби за њих,,, доручак, и одлазак су прошли глатко,, узнемирили неке људе покретањем бицикла и пустили да се загреје, покушао да објасни да их нисам чуо због буке,,,, то је историјско место, лијепа локација, вратила се, Са бициклом,
Имали смо прилику да останемо у хотелу Голден Тулип у Браги у септембру 2017. године. Овај хотел је пријатно смјештен на брду с погледом на град, око 15 минута од центра града. Љепота и спокојност околине, звездане ноћи, пријатељско и ефикасно особље и добра храна, учинили смо да наш боравак буде заиста незабораван. Биће нам драго да поново изаберемо овај хотел.
Da li ste vlasnik ovog objekta ili upravljate njime? Besplatno osigurajte pravo na profil da biste odgovarali na komentare, ažurirali profil i još mnogo toga.
Osigurajte pravo na profil