“Sto dalje od njih to bolje”
Komentar o hotelu VietJetAir

Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ova kompanija je veliko zlo. Ne preporucujem nikome. To nema nikavo postovanje za svoje klijente. Nama su dva dana pre ovog leta unistili decija kolica za koja su nam ponudili kompenzaciju od $4. To je sramota. Inace kolica kostaju 800eura. Na ovom letu su nam unistili kofer za koji su davali kompenzaciju od $5. Pritom se predstavnici ove kompanije u demoasaru bili veoma naprilicni, neprofesionalni , bezobrazni i nagli. Ponasali su se prema nama kao da smo mi njima nesto slomili. Kompanija je bila u obavezi da resi slucaj u roku od 21 dana a oni i do dan danas nisu se javili. Bezite od njih sto dalje. Vise štete nego koristi
Ps. Merice vam pritom na svaki gram prtljag. 100 grama cete morati da platite. Sramota!!!

Datum putovanja: novembar 2019.
Hvala korisniku VladaBelgrade

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Datum putovanja: jul 2020.
    • Korisnička služba
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum putovanja: jul 2020.

Datum putovanja: mart 2020.
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum putovanja: januar 2020.
    • Udobnost sedišta
    • Korisnička služba
    • Prostor za noge
    • Zabavni sadržaj za vreme leta
    • Odličan odnos cene i kvaliteta