“Neljubaznost i neprofesionalnost!!!!!”
Komentar o hotelu air berlin [no longer operating] - ZATVORENO

Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Nikad nisam dozivjela neprijatno iskustvo kao sada pre polaska u Berlin. Cim sam dosla da se cekiram sokirala me cinjenica da se za dodatni kofer placa 210 dolara!!!! Letila sam sa mnogo boljim kompanijama i nikad nije bila ovolika cijena. Zatim je usledio drugi sok stjuardese i njen odgovor na moje pitanje da li mi moze pomoci da podignem kofer jer sam u petom mjesecu trudnoce i ne smijem da dizem tesko, na sta drsko odgovara "trudni ste i ne mozete da podignete kofer?!" Nikad nisam dozivjela takvo nesto, pogotovo od osobe koja je postavljena na to mjesto da bude ljubazna i da izadje u susret svojim putnicima. Ovo je prvi i poslednji put da putujem sa ovom kompanijom. Jos sam u soku iako cekam 13 sati let za Beograd.

Datum putovanja: januar 2017.
1  Hvala korisniku zozijovicic

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Datum putovanja: novembar 2018.
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
    • Čekiranje i ukrcavanje
Komentar je napisan: 27. februar 2019.

Datum putovanja: mart 2018.
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
    • Čekiranje i ukrcavanje
Komentar je napisan: 10. januar 2019.

Datum putovanja: februar 2018.
Komentar je napisan: 17. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum putovanja: oktobar 2017.