“Uvek tacni”
Komentar o hotelu Austrian Airlines

Komentar je napisan: 16. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Volim da putujem sa ovom kompanijom.putovala sam iz beca za beograd.polazak je bio kao i uvek na vreme.hrana u avionu standardna za ovako kratke letove. sedista su uska i tanka ali ovo je bio let od samo sat vremena.jedna od boljih avio kompanina

Datum putovanja: april 2019.
Hvala korisniku lenacaa

Komentar je napisan: 13. februar 2018.

Odlicna kompanija. Odlicna usluga, veoma ljubazno i kabinsko i zemajsko osoblje. Za svaku pohvalu i da opet rado letite sa njima!

Datum putovanja: februar 2018.
Hvala korisniku Turistaputnik
Komentar je napisan: 29. avgust 2017.

Letela sam iz Beograda do Beča (25.aprila) i nazad (04.maja).
Avion standardno mali, načičkan onim tankim sedištima kroz koja osetite svaki pokret koji nogama napravi putnik iza vas, jer je prostor za noge standardno skučen.
Hrana uobičajeno nikakva, u odlasku malena kesica pereca, u dolasku malena Milka čokoladica. Iz tog razloga uvek dobro jedem pre kretanja na aerodrom.
Osoblje veoma ljubazno. Nosila sam lek koji mora sa se drži u frižideru i objasnila sam to stjuardesi na ulazu. Čim su se putnici smestili, došla je do mene sa plastičnom kutijom u kojoj je bila kesa sa ledom.

Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 7. jul 2017.

Putovali smo iz Beograda za Beč i nazad. Oba leta su bila na vreme. Kao i uvek u pitanju je mali, bučni Embrarer, sa najtanjim mogućim sedištima i minimalnim prostorom za noge ako ste viši od 170cm. Užasavam se tih tankih sedišta jer svaki put osetim kolena putnika koji sedi iza mene na mojim leđima! Užina je bila uobičajeno jadna, neke male perece u odlasku i mini Milka čokoladica u povratku. Kako je bilo previše putnika sa ručnim prtljagom, kofere smo predavali na ulasku u avion i uzimali ih sami po sletanju. Osoblje je stvarno ljubazno i za njih imam samo reči pohvale. Nosila sam sa sobom lek koji mora da se transportuje u ledu i odmah su mi izašli u susret i doneli plastičnu posudu i kesu sa ledom.

Hvala korisniku Dusko D
Komentar je napisan: 12. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Leteli smo iz Beča za Prag 25. Aprila i vratili se 04. Maja. Oba puta avion nije mogao biti manji i neudobniji. Znate ona tanka sedišta, kroz koja osetite svaki dodir nogu putnika iza vas? Dobila sam više udaraca u kičmu jer je iza mene sedeo visok čovek koji realno nema gde da smesti svoje noge i ceo let je kolenima oslonjen na sedište ispred njega tj. moje sedište. Sva sreća pa let traje kratko!
Osoblje je ljubazno i prijatno. Nisu oni krivi što su u odlasku mogli da posluže samo vodu (i to flašica od 2dl - gde li ih samo nalaze?!) a u povratku smo mogli da biramo između kafe i čaja.

Hvala korisniku ena76bg