“"Bombarder"”
Komentar o hotelu Austrian Airlines

Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Let iz Beograda za Bec Austrian Airlines-om je bio prilicno udoban i prijatan. Obzirom da se radi o kratkoj relaciji, ne postoji mogucnost da vam bude neudobno ili nesto slicno. U povratku, dakle na relaciji Bec-Beograd,potpuno druga prica... Veacali smo se vrlo malim avionom, 2×2 sedista, ceo prtljag se morao uneti u avion-kao da je rucni, tako da bilo kofera na mestima koja nisu dozvoljena. Ogromna buka od motora i vrlo neprijatno sletanje po vedrom i lepom vremenu. Savetujem da izbegnete rezervaciju ukoliko u opusu aviona pise Bombarder. Zaista sam se osecala kao u avionu iz 2.svetskog rata.

Datum putovanja: septembar 2019.
Hvala korisniku Dragana L

Komentar je napisan: 10. septembar 2019.

Kasnili su dva i po sata od toga smo 45 minuta prroveli u avionu bez ventilacije, užas...wc se osećao. stjuardesa se baš smorila što sam joj tražila čašu vode da bih popila lek, čak mislim da je pokušala da me odbije...

Datum putovanja: jul 2019.
Hvala korisniku LightPacker301366
Komentar je napisan: 16. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Volim da putujem sa ovom kompanijom.putovala sam iz beca za beograd.polazak je bio kao i uvek na vreme.hrana u avionu standardna za ovako kratke letove. sedista su uska i tanka ali ovo je bio let od samo sat vremena.jedna od boljih avio kompanina

Datum putovanja: april 2019.
Hvala korisniku lenacaa
Komentar je napisan: 13. februar 2018.

Odlicna kompanija. Odlicna usluga, veoma ljubazno i kabinsko i zemajsko osoblje. Za svaku pohvalu i da opet rado letite sa njima!

Datum putovanja: februar 2018.
Hvala korisniku Turistaputnik
Komentar je napisan: 29. avgust 2017.

Letela sam iz Beograda do Beča (25.aprila) i nazad (04.maja).
Avion standardno mali, načičkan onim tankim sedištima kroz koja osetite svaki pokret koji nogama napravi putnik iza vas, jer je prostor za noge standardno skučen.
Hrana uobičajeno nikakva, u odlasku malena kesica pereca, u dolasku malena Milka čokoladica. Iz tog razloga uvek dobro jedem pre kretanja na aerodrom.
Osoblje veoma ljubazno. Nosila sam lek koji mora sa se drži u frižideru i objasnila sam to stjuardesi na ulazu. Čim su se putnici smestili, došla je do mene sa plastičnom kutijom u kojoj je bila kesa sa ledom.

Datum putovanja: maj 2017.
Hvala korisniku ena76bg