“Prosječan avioprijevoznik”
Komentar o hotelu Croatia Airlines

Komentar je napisan: 8. novembar 2017.

Visoke cijene prosječna kvaliteta usluge. Stari avioni i nikad dovoljno karata, nekada treba kupiti dva tjedna prije

Hvala korisniku SpadeST

Komentar je napisan: 15. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Užasno iskustvo sa Croatia Airlines. Let je otkazan i uopće se nitko iz tvrtke nije potrudio niti dati nam bilo kakvu informaciju i na sto muka smo uspjeli zamijeniti karte za letove prema Hrvatskoj. Za jednu veliku kompaniju jako sramotno.

Hvala korisniku marija c
Komentar je napisan: 18. april 2017.

Odličan let.Za mene koja imam pomalo strah od letenja i ne osjećam se ugodno ovaj put je bilo odlično .Predivan let .

• Hrana i piće
    • Prostor za noge
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
    • Prijavljivanje i ukrcavanje (npr. efikasnost, usluga na izlazu za ukrcavanje)
Hvala korisniku IvankaLB
Komentar je napisan: 16. jul 2016. sa mobilne aplikacije

5+. Sve na najvišem nivou. Čisto uredno i najbitnije gostoljubivost. Jedina šteta što nema LCD-a pa da se nešto može pogledati......................................................................................................

• Udobnost sedišta
    • Korisnička usluga (npr. ponašanje, posvećenost, uslužnost)
    • Prostor za noge
    • Zabavni sadržaj za vreme leta (Wi-Fi, TV, filmovi)
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
Hvala korisniku Marijan P
Komentar je napisan: danas sa mobilne aplikacije