“Prosecno, vrlo malo hrane za let od 2h”
Komentar o hotelu Air Serbia

Komentar je napisan: 7. decembar 2017.

Avioni su prosecno cisti, sa tim nisam imao nikakvih problema. Sediste pored prozora mi je bilo zauzeto iako sam platio rezervaciju istog. Let traje oko 2h i za to vreme smo dobili samo jedan mali sendvicic sto nije bas dovoljno za takav let (bar meni), ako uzmem u da sam dosta cekao na ukrcavanje i iskrcavanje. Pored toga prilikom rezervacije karte sam trazio low calorie meal...naravno nisam ga dobio. Iskreno nisam zadovoljan uslugom na letu, a posebno ne odnosom cene i kvaliteta.

Hvala korisniku Safari666977

Komentar je napisan: 6. decembar 2017.

Letio sam sa ATR-om iz Podgorice. To je najgori avion sa kojim se moze voziti. Evidento je da je kupljen veliki broj ovih aviona za pokrivanje regiona.Bucni su i neudobni.Malo krupniji covjek ima velike probleme da se smjesti. Generalno, usluga je losija nego sto je bila na pocetku. Vidljivo je odsustvo treninga, pocev od nebrige za izgled maramica na sjedistima pa do samog ponasanja personala. Sve je nekako vraceno na balkanski standard. Steta, posto su veoma ozbiljno krenuli da rade, ali standard se mora odrzavati.

Hvala korisniku VladimirA848
Komentar je napisan: 6. decembar 2017.

Odlicna usluga , avioni air Srbije su sredjeni i cisti , osoblje nasmejano a hrana ukusna , stvarno imaju moju preporuku , uyivanje je putovati sa njima .

Hvala korisniku ZoranSid
Komentar je napisan: 6. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Na letu ka Solunu služili su sendvič i flašicu vode. Na povratku ništa. Ni vodu!!! Let je bio miran i nije bilo nikakvog razloga da nas drže žedne.
Sve ostalo je u najboljem redu, naše stjuardese su najlepše i najljubaznije.

Hvala korisniku DonkaM4
Komentar je napisan: 29. novembar 2017.

Odlicna avio kompanija, dobra usluga, prijatno osoblje. Hrani je potrebno poboljsanje. Odlican tretman prtljaga, Mana ume da bude zakasnjenje.

Hvala korisniku ssb2004