“Pristojan let do Preveze”
Komentar o hotelu Air Serbia

Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Čarter let kojem je dva puta menjan termin polaska .
Ono što je meni zasmetalo je to štp se menjalo sve u zadnji tren dan pred polazak a po dolasku smo čekali još 2,5 h.
Sam let kao let je prošao ok i posada je sasvim profesionalna.
Avio sasvim pristojan, čist i uredan.
Trajanje 1 h i 15 min.
Cena pristupačna.

Datum putovanja: jul 2019.
    • Udobnost sedišta
    • Korisnička služba
    • Hrana i piće
    • Prostor za noge
    • Zabavni sadržaj za vreme leta
    • Čekiranje i ukrcavanje
1  Hvala korisniku dragana s

Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Divan ugođaj, prijatan let, uzivale smo, uglavnom letimo Air Serbiom, zadovoljni smo, preporuka za putovanje

Datum putovanja: decembar 2019.
Hvala korisniku GOCA1009
Komentar je napisan: 9. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ju 544 29.11.2019.
Bg Milano trajanje 2h 2min
Holding oko Milana 40 min
Niko da nas obavesti zašto
Da li Kapetan zaista misli da je to ok?

Datum putovanja: decembar 2019.
Hvala korisniku TweetyJAG
Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Kupila sam 2 karte preko agencije za Madrid preko airserbije. Svaka karta mi je duplo naplacena, sa jedne strane od air serbije. Kada sam pozvala air srbiju, uporno su tvrdili da nisu iako sam im poslala. Kada Ih je moja banka pozvala, pare su vraćene u umanjenom iznosu i bez naplacenih taksi. Nikada nemojte da putujete airserbijom. Takodje saradjuju i sa mnogim sumnjivim agencijama kao sto je bio i cuveni fly fly i na kraju ne odletite

Datum putovanja: novembar 2019.
Hvala korisniku Marina M
Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Osoblje ljubazno..Sa druge strane sram da bude kompaniju da toliko podigne cene leta Beograd-Milano! Let je evropski, traje 1:30 minuta a vi danas ne mozete da nadjete kartu bez rucnog ispod 150e. To je sramota!
Pri tome platite kartu preko 200e da bi vam na redovnoj liniji poslali stari avion koji koriste za carter letove! Jos jednom, velika sramota!

Datum putovanja: novembar 2019.
    • Udobnost sedišta
    • Korisnička služba
    • Hrana i piće
    • Prostor za noge
    • Zabavni sadržaj za vreme leta
    • Odličan odnos cene i kvaliteta
    • Čekiranje i ukrcavanje
Hvala korisniku radojicic