“Let”
Komentar o hotelu Lufthansa

Komentar je napisan: 7. januar 2019.

Korektno zaitsa vse.Ljubazno osoblje,prijatan let,pristojno posluženje.<<naravno zamerka kao i na svim letovima mali razmak izmedju sedišta.

Datum putovanja: april 2018.
Hvala korisniku Goran L

Komentar je napisan: 17. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nema šta mnogo reći. Letim već 7 godina, bar dva puta godišnje za severnu ameriku obično, i lufthansa je do sada bila na visini zadatka. Sve pohvale i jako preporuka za letove sa ovom kompanijom.
All recommendation for fly with this Company.

Datum putovanja: septembar 2018.
Hvala korisniku MiroslavG182
Komentar je napisan: 4. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Putovala sam poslovno za Madrid preko Minhena.Pocev od aerodtoma Beograd koji me uvek prijatno iznenadi organizacijom,cistocom,ljubaznim osobljem ,tacnoscu,ukrcavanje u lufthanzu i citav let bez zamerki osim nerazumljive price stjuardese koja objasnjava nesto sto uopste ne razumem???znaci samo ta prica na razglasu ???obrok sendvic klasika ljubazne stjuardese i ugodno sletanje,zatim velicanstveni aerodrom u Minhenu koji osim finih radnji,restorana,parfimerija, free shopa nudi i stolice za lezanje to nas je odusevilo jer smo mi umorne odmah prilegle i tako ubile cekanje do sledeceg leta za Madrid.

Datum putovanja: april 2018.
Hvala korisniku markemoon
Komentar je napisan: 3. jun 2018.

Let je kasnio 20 minuta u polasku, ali nemam nikakvih zamjerki jer let je bio udoban, kabinsko osoblje ljubazno i stigli smo na vrijeme.

Datum putovanja: maj 2018.
    • Hrana i piće
    • Čekiranje i ukrcavanje
Hvala korisniku Robert P
Komentar je napisan: 28. maj 2018.

Lufthansini erbasi deluju veoma dobro. Pilotiranje OK. Prilikom sletanja, cim avion dodirne pistu, nastaje pakleno kocenje, kao da je neka strasna situacija - to je veoma neprijatno. Hrana korektna (ukljucena u cenu).
Najgora stvar: posto kompanija ima najmanje cene ako se nema predati prtljag (veliki kofer), veliki broj putnika putuje sa malim koferom koji se unosi u kabinu. Ako ne udjete medju prvima u avion, moze vam se desiti da nemate gde da stavite mali kofer. Tako smo nas dvoje vise od tri sata podnosili mali kofer izmedju nas dvoje - VEOMA NEPRIJATNO. Osoblje ne reaguje na nase pozive da nam pomogne.
Frankfurtski aerodrom - nekorektan i sa priljavim WC-om.

Datum putovanja: avgust 2017.
    • Hrana i piće
    • Čekiranje i ukrcavanje