“Norwegian savim ok”
Komentar o hotelu Norwegian

Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Let bez kašnjenja, sve na vreme i po protokolu. Usluga u avionu dobra, avion čist i uredan, osoblje ljubazno. Problem je predstavljao prtljag jer se mnogi putnici nisu pridržavali pravila, dakle do nas je, nije do avio-kompanije.

Datum putovanja: mart 2019.
Hvala korisniku tatjanatatjana1

Komentar je napisan: 5. novembar 2019.

Godinama putujemo ovom aviokompaniji. Sedišta udobna, avioni dobri. Cesta kašnjenja za određene destinacije. Veoma često kabinsko osoblje neljubazno. Cak nije bitno na koju destinaciju letite, bili oni Norvežani, Spanci......

Datum putovanja: septembar 2019.
Hvala korisniku ZoranaBeograd
Komentar je napisan: 30. avgust 2019.

Sva procedura je bila u najboljem redu. Let je bio tacan. Sve okej sa prtljagom. Bilo je i posluzivanje u avionu. Opet bih isla sa njima.

Datum putovanja: oktobar 2018.
Hvala korisniku Suncica87
Komentar je napisan: 17. decembar 2018.

Još jedan savršen let.Ukrcavanje brzo i lako.Sam lep udoban i siguran,u čistom i urednom avionu.Osoblje je profesionalno i ljubazno (što nije slučajnost,već sam letela ovom kompanijom).
Vrlo rado ću birati ponovan let sa ovom kompanijom.Preporučujem svima.
Impresije vezane za Aerodrom Orili su suprotne,pozitivnim utiscima sa leta.

Datum putovanja: septembar 2018.
Hvala korisniku alessandra7la
Komentar je napisan: 17. decembar 2018.

Let je protekao savršeno,udobno bez kašnjenja i stresa.Kabine čiste i konforne.Sedišta udobna sa dovoljno prostora.Osoblje nenametljivo i veoma ljubazno.

Datum putovanja: avgust 2018.
Hvala korisniku alessandra7la