TripAdvisor

Rangiran na 4. mestu od 105 Restorani u Korcula Town
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: doručak, večera, ručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, večera, ručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 27. septembar 2017.

Moje prijateljice i ja imale smo izvrsnu večeru koju nam je, u nekoliko slijedova, posložio još bolji Dražen.
Hrana , osim što je izgledala besprijekorno i prelijepo, toliko je bila ukusna da bi svaki sladokusac morao posjetit ovaj restoran. Sve je u pravoj mjeri i za svako jelo - slijed je pomno odabrano vino. Oduševljena sam za mene novim okusima i sve pohvale kuharima.
Hvala Dražene, dolazimo opet!

Datum posete: septembar 2017.
1  Hvala korisniku rsper0

Komentar je napisan: 25. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Zbog male nesigurnosti sa osobljem / konobar me najprije odbio za doručak potom sam nazvala na recepciju i ipak je doručak bio u program.
Zbog te malena nesuglasice menadžer je čitav doručak uzeo na kuću za ispricnost.
To nikad nisam doživjela a nisam ni očekivala naravno.
Ambijent je predivan uz more i cura koja posluživala je dala maksimalno sve od sebe.

Gospodin menadžer je isto jako uljudan/simpatičan jednostavno ljudski.

Puno hvala ❗️

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku 215xx

Komentar je napisan: 12. jun 2019.

Datum posete: septembar 2018.
Marketing L, Public Relations Manager objekta LD Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. jun 2019.

Komentar je napisan: 11. jun 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu LD Restaurant gledali su i

Zrnovo, Korcula Town

Lumbarda, Ostrvo Korčula
Korcula Town, Ostrvo Korčula

LD Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!