TripAdvisor
Korcula Town
Postavi
Prijemno sanduče
Pretraži

“Predivan vikend na Korčuli”
Komentar o hotelu Nonno

Nonno
Rangiran na 18. mestu od 105 Restorani u Korcula Town
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. maj 2018.

Posjetili smo Korčulu, koja je sada još uvijek mirna, bez pretjeranog broja turista, šetali starim gradom i uživali u delicijama restorana Nonno.
Toplo preporučujem makarone sa sipom.
Još ako budete imali sreće da vas ugosti Francisko, inače poznat kao Kralj Moro,iz čuvenih Moreških igara, onda ste Korčulu doživjeli na pravi način.
Po preporuci smo noćili u apartmanu "Moro", u staroj kamenoj kući sa autentičnim drvenim skalama i osjetili pravi mediteranski ambijent.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku Sonja V
Jadran J, Owner objekta Nonno, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. maj 2018.

Hvala Sonja V na osvrtu i preporuci. Lijepi pozdrav iz restorana Nonno i nadamo se ponovnoj posjeti.

Komentar je napisan: 31. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Savrsena hrana, veoma ukusna hrana i prijatno osoblje. Polozaj je extra, pogled sa terase je nevidjen

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku vule
Jadran J, Owner objekta Nonno, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2017.

Hvala Vam vule na lijepim riječima. Nadamo se da ćete nas posjetiti opet.

Komentar je napisan: 30. april 2016. sa mobilne aplikacije

Svakako zasluzuje da bude u top ten. Riblja supa je izvrsna jeli smo i roblju pastetu domace makarune sa grdobom i salatu od hobotnice. Salata sa biftekom je vise nego korektna a pjenusavac Radovanovic koji je kupaza Grka i Posipa je pitak i ima odlican odnos kvaliteta i cijene. Personal je izvrstan konobari maksimalno profesionalni. U svakom slucaju mjesto u koje cu se uvijek vracati

Datum posete: april 2016.
1  Hvala korisniku Konoba P
Komentar je napisan: 17. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 1. septembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nonno gledali su i

Lumbarda, Ostrvo Korčula

Zrnovo, Korcula Town
Korcula Town, Ostrvo Korčula

Nonno – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!