TripAdvisor

Komentar o hotelu Curioso

Curioso
Rangiran na 19. mestu od 105 Restorani u Korcula Town
Komentar je napisan: 27. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Cevapi i sendvic od prsuta:)...preporucam svima koji se nadu u blizini da nesto pojedu ovdje u ovom simpa lokalu.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku DeanSurfer

Komentar je napisan: 13. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Nema boljih čevapa i posluge na jadranu kao što je ode, jedino misto di možete dobit kajmak u lepinji !!!!

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Luka Š
Komentar je napisan: 23. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Posjetili smo fast food, i mogu reci da smo odusevljeni cijenom, gostoprimstvom i samom uslugom. Narucili smo cole koje su u bicama od 0.5l i sa vrlom prostupacnom cijenom s obzirom da je srce sezone. Takoder smo narucili cevape i sendvic od piletine te i pomfrit. Cekali smo max 5 minuta i kvaliteta hrane i okus su vise nego zadovoljavajuci. Sveukupno nas je izaslo manje od 100kn, to je za otok i sezonu sokatno niska cijena (tipa kao da ste u Zagrebu). Toplo preporucam !!! :)

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Marta_Gi_23
Komentar je napisan: 23. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Curioso gledali su i

Lumbarda, Ostrvo Korčula
Lumbarda, Ostrvo Korčula

Curioso – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!