421 rezultat
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prenocili smo u hotelu na putu za pustinju, i imamo svake pohvale za domacina ujedno i vlasnika koji nas je jako srdacno i toplo docekao. Tradicionalna Marokanska vecera je bila malo reci ukusna sa naravno Berberskim "viskijem" (zeleni caj) kao slag na kraju. Sobe su uredne i ciste te se spavalo jako dobro!
Hvala domacinima ima jos jednom!
Svaka preporuka.

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku mischel_2019
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019.

Odlično mesto za odmor i relaksaciu. Predivni domaćini, vrhunska hrana i prenoćište. Ljudi svih generacija su dobrodošli u rezidenciju Dar Ahlam Dades. Ako ste u prolazu kroz Maroko a ne znate gde da prenoćite odlična lokacija posebno ako se vraćate iz Sahare ili planirate turu tamo. Ipak,preporučujem ostanak na više dana jer su domaćini ekstremno ljubazni.

1  Hvala korisniku Compass398087
Komentar je napisan: 19. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Lijep, čist i uredan hotel. Ugodno osoblje, hrana tipično marokanska, imali smo večeru i doručak, obilno i ukusno. Dočekali su nas s njihovim čajem od mente koji je odličan. Terasa super za večernje opuštanje i razgovor. Gazda jako susretljiv i simpatičan, dostupan za svaki upit.

Datum boravka: oktobar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Irena B
Komentar je napisan: 3. oktobar 2019.

Ovaj smještaj je bio odličan. Domaćini, braća Ibrahim i Mohamed,napravili su nam toplu dobrodošlicu sa čajem od mente i kolačićima. Bili su vrlo pristupačni i pričljivi. Cijeli smještaj je super dekoriran, a sobe su velike i čiste. Večera i doručak bili su tradicionlano spremljeni, vrlo uskuni i oblati.
Svakako preporučam ovaj smještaj!

Hvala korisniku 837dolores
Komentar je napisan: 24. septembar 2019.

Muhamed je odličan domaćin. Ostalo osoblje uljudno i pristupačno. Izvrsna tradicionalna večera i odličan obilan doručak. Novi hotel, sobe su velike i izuzetno čiste. Toalet je izuzetno čist i uredan. Izvrsna usluga i odlična WiFi konekcija.

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku tomotoshi1