“odlično”
Komentar o hotelu Mediteran Hotel & Resort

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 2 sajta!
Mediteran Hotel & Resort
Rangiran na 6. mestu od 9 hotela u Bečićima
Komentar je napisan: 6. oktobar 2017.

Počitnikovali smo od 16.9.dalje. To je bil dopust,ki ga ne bomo nikoli pozabili. Hotel krasen,čist...vsak dan čiste brisače in postiljanje,osebje zelo prijazno,hrana zelo dobra in raznovrstna,plaža urejena in čista....skratka z vsem smo bili zelooooo zadovoljni. Tja se bomo še vračali.....

• Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Mojca M
Aleksandar B, Marketing Manager objekta Mediteran Hotel & Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. oktobar 2017.

Poštovani,

Hvala za Vaš komentar i ocjenu. Nažalost, ne možemo Vam odgovoriti na slovenačkom jer nam TripAdvisor ne dozvoljava tu mogućnost. Nadamo se da ćete opet biti naš gost.

Srdačan pozdrav,

Marketing tim Hotel Resorta Mediteran

Komentar je napisan: 11. decembar 2016.

Najbolji hotel u kom sam do sada odsedao. Usluga i hrana su izvanredne. Lokacija odlična. Osoblje preljubazno, sve pohvale. Vredi svaki dinar koji se plati. U blizini je Stari grad i Sv. Stefan. Mesto za pravi odmor.

• Datum boravka: aprila 2016., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Slobodan L
Aleksandar B, Marketing Menadžer objekta Mediteran Hotel & Resort, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. januar 2017.

Poštovani Slobodane,

Hvala Vam na komentarima, drago nam je da smo bili u prilici da Vam upotpunimo boravak našom uslugom. Nadamo se da ćete uskoro ponovo biti naš gost.

Srdačan pozdrav,

Marketing tim Hotela Mediteran

Komentar je napisan: 29. avgust 2016.

Hotel je prelep!!!
Sobe lepo uredjene i pre svega jako ciste.Sobarica dolazi svakoga dana da zameni peskire i ociste tako da im je higijena zaista na zavudnom nivou.Sobe su zvucno izolovane tako da vam ''komsije'' sigurno nece smetati.Hrana u hotelu je fenomenalna.U restoranu zaista radi jako ljubazno i sarmantno osoblje(kao i u celom hotelu,uostalom).Plaza je jako blizu ali je i jako velika guzva na istoj pa ne bi bilo lose da malo poranite.Lezaljke su besplatne za goste hotela(inace su oko 10-ak eura).U sklopu hotela se nalaze otvoreni bazen(koji je vise za decu,jako je plitak-oko 144cm najdublje) i zavoreni bazen(velnes i spa-takodje i sauna,djakuzi itd).Hotel takodje ima i akva park koji je odlicno mesto kako za decu tako i za starije.Topla preporuka-ako nameravate taksijem do Budve,nemojte zvati taksi ovog hotela vec samo hello taksi.Znatno je jeftiniji.Zaista sam prezadovoljna svime u ovom hotelu.Vracamo se sledece godine opet :)

Savet o sobi: Svakako probajte kolace u kaficu pored otvorenog bazena :)
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: avgusta 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Gabrieladj
Komentar je napisan: 22. septembar 2015.

Hotel Mediteran je zaista izvanredan hotel. U svim kategorijama zasluzuje da odnese najvecu ocenu. Osoblje je jako ljubazno i predusetljivo. Smestaj na zaista visokom nivou ( komfor u sobama na zavidnom nivou a o cistoci nije potrebno ni pisati jer sve se sija cak i ja koji sam jako perfekcionista u tom pitanju nisam mogao da pronadjem ni najmanju zamerku).
Hrana u hotelu je takodje savrseno pripremljena.
Sve u svemu cista 10 za hotel.

Savet o sobi: Obavezno uzeti all inclusiv paket jer imate jako puno pogodnosti u samom hotelu.
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
3  Hvala korisniku Daniel L
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 19. jul 2014.

Hotel je ok. Plaža je peskovita, ali ima dosta kamenja na ulasku i izlasku iz vode. Hotel ima politiku zabrane unošenja hrane i pića spolja, pa nisu mogli da nam obezbede vadičep da otvorimo vino. Takođe, ne postoji wifi u sobama. Hrana je zadovoljavajuća. Nema mnogo toga da se vidi ili radi u okolini sem plaže.

2  Hvala korisniku westcoastcutie
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Bečići i okolini
Na udaljenosti od 0,1 km
Hotel Budva
Br. 4 od 25 u: Budva
182 komentara
Prikaži cene

Mediteran Hotel & Resort – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Mediteran Hotel & Resort

Adresa: Becici bb, Bečići, Opština Budva 85316, Crna Gora (Prethodno Hotel Mediteran)
Lokacija: Crna Gora > Opština Budva > Bečići
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatni parking Restoran Usluga u sobama Spa centar Bazen
Stil hotela:
Br. 4 među spa hotelima u Bečićima
Br. 6 među hotelima na plaži u Bečićima
Br. 6 među luksuznim hotelima u Bečićima
Raspon cena: 8.521 RSD - 22.786 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Mediteran Hotel & Resort 4*
Broj soba: 230
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Mediteran Hotel & Resort. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Mediteran Hotel Budva

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?