2.111 rezultat
1.095
1.095
Komentar je napisan: 19. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Perfektan hotel, veoma ljubazno osoblje, fenomenalan zabavni program kako za odrasle tako i za decu. Higijena cista desetka. Hotel koji cu sigurno posetiti prvom sledecom prilikom. Sve pohvale !!! Preporuka.

Datum boravka: avgust 2016.
Hvala korisniku ivan s
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

hotel je na samoj obali sa ogromnim parkom koji daje mir za odmor,iako vrijeme nije bilo idealno ipak smo nasli prostor za ucivanje,hrana je bila raznolika,sobe uredne i ciste
iako cesto boravim u Crnoj Gori poslovno ovaj hotel je moje veliko otkrice.jer za cijenu koju sam platio dobio sam dosta toga,.

Datum boravka: oktobar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku petar5ko
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Jako lep hotel sa mnogobrojnim dodatnim pogodnostima za razlicite potrebe svakog gosta ponaosob. Na odlicnom mestu. Restoran i hrana perfektni. Dolazim sigurno opet. Jako ljubazno i efikasno osoblje. Sve pohvale.

Datum boravka: septembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku milica1111
Komentar je napisan: 14. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Dobar hotel sa dobro hranom i lepo uredjenim dvoristem, teniskim terenima i lepim bazenom. Zamerka mi je sto se naplacuju lezaljke na hotelskoj plazi. Zabava u hotelu je dobra.hoel je prilcno cist. Klima uredjaji u ponekim sobama su slabi.

Datum boravka: maj 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Camper175063
Komentar je napisan: 4. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Nikada do sada nisam napisao ni jedan komentar.Ali ipak za sve postoji prvi put.Sto se tice hotela ima sve moje pohvale samim tim sto se vracamo u njega 6 god.Ali ovaj put zelim da pohvalim ekipu animatora koji ulazu ogroman trud da bi zabavili nase najdraze.Sto znaci za hotel 5 zvezdica a za animatore 5 plus!!!!

Datum boravka: jul 2016.
Hvala korisniku PezarP