Najniže cene boravka
Orbitz.com
Expedia.com114 US$
Trip.com118 US$
Prikaži svih 16 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
2.112 rezultata
1.095
1.095
Komentar je napisan: 29. maj 2017. sa mobilne aplikacije

..ODLICAN HOTEL!! POLOZAJ SAVRSEN.. Osoblje je predusretljivo(narocito bih izdvojila sobaricu Amelu koja se svojski trudila da me svakog dana saceka kreativno iznenadjenje u sobi i time me uveseljavala i cinila da boravak bude jos ljepsi)..hrana fascinantna!! PREZADOVOLJNA ZBILJA!! HVALA Vam!!!

Datum boravka: maj 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku NadjaB446
Komentar je napisan: 19. april 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa porodicom u hotelu i divno smo se proveli. Osoblje je veoma ljubazno. Hrana je vrlo ukusna i raznovrsna. Hotel ima veoma lep otvoreni bazen, a od ostalih sadržaja ima 3 teniska terena, teren za boćanje, košarku, odbojku, zatvoreni bazen i jakuzzi, teretanu, stoni tenis. Našoj deci, a i nama odraslima ni jednog trenutka nije bilo dosadno jer hotel pruža mnoge mogućnosti za zabavu i uživanje. Toplo preporucujem hotel svima koji žele da ga posete, a i mi ćemo rado biti ponovo njihovi gosti

Datum boravka: april 2017.
Hvala korisniku danijelamr
Komentar je napisan: 10. januar 2017.

Veoma zadovoljna kvalitetom smestaja i ljubaznoscu osoblja. Veoma profesionalno i usluzno osoblje iznad ocekivanja. Odlicna hrana, raznovrsna, ukusna, dodatno obroci se sluze na predivnoj terasi sa pogledom na vrt, bazene i plazu. Nedostaci: internet relativno slab , i LEZALJKE !!! Na plazi se lezaljke placaju i za goste hotela koji su u all inclusive opciji. Pored bazena i u vrtu su besplatne ali ih nema dovoljno tako da ih gosti zauzmu jos pre sedam sati ujutru. Ideja hotela je da nateraju goste da plate lezaljke na plazi. U svakom slucaju ovo je bilo jako frustrirajuce, posebno u varijanti letovanja sa decom kad nije moguce provesti ceo dan na plazi na jakom suncu. Takodje se i sef naplacuje dodatno sto nije ok.

Datum boravka: jun 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku marijajev
Komentar je napisan: 19. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Perfektan hotel, veoma ljubazno osoblje, fenomenalan zabavni program kako za odrasle tako i za decu. Higijena cista desetka. Hotel koji cu sigurno posetiti prvom sledecom prilikom. Sve pohvale !!! Preporuka.

Datum boravka: avgust 2016.
Hvala korisniku ivan s
Komentar je napisan: 18. oktobar 2016.

hotel je na samoj obali sa ogromnim parkom koji daje mir za odmor,iako vrijeme nije bilo idealno ipak smo nasli prostor za ucivanje,hrana je bila raznolika,sobe uredne i ciste
iako cesto boravim u Crnoj Gori poslovno ovaj hotel je moje veliko otkrice.jer za cijenu koju sam platio dobio sam dosta toga,.

Datum boravka: oktobar 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku petar5ko