Najniže cene boravka
Booking.com114 US$
Priceline
eDreams114 US$
Prikaži svih 16 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
2.112 rezultata
1.095
1.095
Komentar je napisan: 19. jul 2017.

Ne znam odakle da počnem... Plaža prelepa, bazeni i dvoriste izuzetno uredni i redovno odrzavani, animacije veoma zanimljive, hrana fenomenalna, a osoblje vrlo ljubazno... Imali smo smestaj sa prelepim pogledom na more, tako da smo izuzetno zadovoljni i planiramo da opet letujemo na istom mestu jer nam je ovaj odmor bio nazaboravan!!!

Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku lidaitomi2001
Komentar je napisan: 18. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel za svaku preporuku ! Za 5+ . Predivan ambijent,osoblje jako ljubazno. Predusetljivo, uvek su tu da vam svaki trenutak ucine prijatnim. Sef kuhinje veliki profesionalac,jako ljubazan,predivna hrana. Raznolika. I jos bih dodala sobarica Amela koja je tako kulturna,savesna i vredna! Vraticu se sigurno!

Datum boravka: jul 2017.
Hvala korisniku Gategno
Komentar je napisan: 7. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Boravak u hotelu je bio fenomenalan,hrana odlicna,raznovrsna,osoblje preljubazno.Ono sto je meni bilo najvaznije, djeca su bila odusevljena,jer su mogla da probaju raznorazne aktivnosti na vodi.Plaza prelijepa ,cista,lezalje udobne.
. Obavezno dolazimo sledece godine.

Datum boravka: jun 2017.
Hvala korisniku ksena2009
Komentar je napisan: 29. maj 2017. sa mobilne aplikacije

..ODLICAN HOTEL!! POLOZAJ SAVRSEN.. Osoblje je predusretljivo(narocito bih izdvojila sobaricu Amelu koja se svojski trudila da me svakog dana saceka kreativno iznenadjenje u sobi i time me uveseljavala i cinila da boravak bude jos ljepsi)..hrana fascinantna!! PREZADOVOLJNA ZBILJA!! HVALA Vam!!!

Datum boravka: maj 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Hvala korisniku NadjaB446
Komentar je napisan: 19. april 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa porodicom u hotelu i divno smo se proveli. Osoblje je veoma ljubazno. Hrana je vrlo ukusna i raznovrsna. Hotel ima veoma lep otvoreni bazen, a od ostalih sadržaja ima 3 teniska terena, teren za boćanje, košarku, odbojku, zatvoreni bazen i jakuzzi, teretanu, stoni tenis. Našoj deci, a i nama odraslima ni jednog trenutka nije bilo dosadno jer hotel pruža mnoge mogućnosti za zabavu i uživanje. Toplo preporucujem hotel svima koji žele da ga posete, a i mi ćemo rado biti ponovo njihovi gosti

Datum boravka: april 2017.
Hvala korisniku danijelamr