Komentar je napisan: 28. februar 2020.

Lijep i ugodan hotel, sobe tople, doručak raznolik i bogat (topli i hladni stol), osoblje ljubazno i susretljivo, cijene pristupačne...lociran u centru grada, pa je takoreći sve nadohvat ruke, ima vlastito parkiralište...svakako preporučujem za boravak kada ste u Koprivnici

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku goranj729
Komentar je napisan: 17. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Užasno prljave sobe!! Ako vam je to jedina opcija za prespavati onda spavajte u automobilu! Lokacija je super al đabe!
Kada smo usli u sobu na wc skoljci smo dobili papir di pise da je dezificirano...kad ono nije ni oprano...a slobodno mozete pricati sa ljudima iz susjedne sobe jer zvucne izolacije nema...
Bas bi zelio da mogu dati vecu ocjenu, al ocito vas kao vlasnika hotela nije briga puno pa vas nece ni moja jedinica dirnuti jer ih ima dosta...katastrofa!!!

Datum boravka: januar 2018.
Hvala korisniku Alen777333
Komentar je napisan: 22. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Ukoliko planirate biti u tom objektu budite spremni da vam primjerice padne krevet u sred noci....Hrana je OK...Kod rukovodstva nema poslovnog duha niti osjecaja za posao....Sve u svemu opci dojam iznimno los....

Datum boravka: novembar 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Miljenko B
Komentar je napisan: 28. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
Komentar je napisan: 16. jun 2018.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno