Kontaktirajte smeštajni objekat da biste proverili raspoloživost.
Dostupni su slični hoteli.
Prikaži sve
Komentar je napisan: 29. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Proveli smo ovde najlepsih 8 dana.Hotel se nalazi na dobroj lokaciji,sa obezbedjenim parkingom i wifi mrezom.
Bili smo u apartmanu sa velikom terasom i fantasticnim pogledom na ceo Sarti.Soba je lepo uredjena i izuzetno cista.Kuhinja je dobro opremljena.
Svako jutro nas je docekao dorucak koji cemo dugo pamtiti...domaci dzemovi,hleb,kolaci,sveze voce,sokovi,divne pite i salate...mmm.
Osoblje uvek kulturno i spremno da pomogne.
Hvala Kim i Vasilisu na svakom osmehu i veselimo se nasem ponovnom susretu☺☺☺

Datum boravka: septembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je samostalno
4  Hvala korisniku adeladejan
Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajni domaćini Kim i Vasilis,odličan smeštaj sa doručkom...osećaj kao da ste kod kuće.
Obezbedjen parking,wi-fi i sve što vam zatreba.
Nalazi se u starom delu Sartija,na 5 minuta do plaže,sa pogledom na Atos.

Datum boravka: jul 2016.
2  Hvala korisniku GoranV263
Komentar je napisan: 24. jul 2016.

Već dve godine letujemo u Sartiju,u Greenotelu.Veoma smo zadovoljni ljubaznošću domaćina Vassilisa i Kim.Bili smo smešteni u apartmanu br.1 koji ima predivnu veliku terasu sa pogledom na grad i more.Uživali smo u miru i tišini.
Sobe se čiste svaki dan,kreveti su udobni,nameštaj je moderan.Doručak je odličan i raznovrstan.

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
2  Hvala korisniku AleksandraJ350
Komentar je napisan: 1. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobar 2019.
Komentar je napisan: 4. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgust 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima