“Best”
Komentar o hotelu Bistro Tron

Bistro Tron
Rangiran na 1. mestu od 4 Restorani u Delnice
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Very good food, cool stuff, dog friendly.
Odlična hrana, jako prijazno osebje, nikad problema sa dva velika pasa, možeta da sta unutra pored nas.

Hvala korisniku negajebat
Mirela B, Public Relations Manager objekta Bistro Tron, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. januar 2020.

Dear,Thank you for your nice review and your stay with us. We are really glad that your dogs also enjoyed, Tron

Komentar je napisan: 1. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent ugodan,hrana je vrhunska,pizza je super, ćevapi isto,a cijene više nego pristupačne,nas četvero se najeli i napili za 270 kn,zakon

Hvala korisniku danijel19

Dragi Danijel, hvala na prekrasnim riječima, Tron

Komentar je napisan: 13. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Atmosfera, posluga i ambijent su vrlo zanimljivi, al hrana pomalo razočoravajuća. Pizze nisu iz krušne peći nego na struju pečene i dosta loše, bljutave. Pureći ražnjići s zelenim rezancima u umaku od gljiva su okej, ali samo to - okej. Cijene (ovo što smo mi jeli) su čak i previsoke za ono što se dobije. Uglavnom, ostali smo pomalo razočarani.

Hvala korisniku O6870XZivann
Komentar je napisan: 12. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Subotnji ručak za našu obitelj je bio ispunjen vrlo raznovrsnom ponudom od koje je teško bilo odabrati jelo. Hrana je bila više nego izvrsna, osoblje susretljivo i prijazno a cijene prihvatljive. Preporučamo mesnu ploču za dvoje (budite jako gladni!) koja ima također i izvrsne i raznovrsne priloge te miješanu salatu. A i pizze za susjednim stolom su izgledale vrlo primamljivo :-).

Hvala korisniku mar0808
Komentar je napisan: 30. jul 2019.

Ukusna hrana, uljudno osoblje, cijene vrlo pristupačne.
Plata za dvije osobe koje moraju biti jako gladne da bi sve pojele s tim da su salata i kruh uračunati u cijenu.

Hvala korisniku Yvona123

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Tron gledali su i

Delnice, Primorsko-goranska županija
Delnice, Primorsko-goranska županija

Lokve, Primorsko-goranska županija
Fuzine, Primorsko-goranska županija

Bistro Tron – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!