“Sjajno mjesto i vrhunska usluga”
Komentar o hotelu Visegradska Kafana Anika

Visegradska Kafana Anika
Rangiran na 3. mestu od 11 Restorani u Visegrad
Kuhinje: istočnoevropska
Komentar je napisan: 13. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Posjetite ovo lijepo mijesto na samoj obali Drine, i pojedite vrhunsku ribu .Nasi prijatelji su bili takodje odusevljeni izborom ovog objekata.

Hvala korisniku Cvrgolo

Komentar je napisan: 4. oktobar 2019.

U Višegradu sam sa suprugom boravio za vikend i posle prvog obilaska sva tri dana smo imali obroke u Restoranu "Anika".Sve što smo probali bilo je izvanredno, ali ćevapi u somunu su van konkurencije. Brza i kvalitetna usluga i ljubazno osoblje čine ovo mesto nezaobilaznim. Putnik nema razloga da traži drugi restoran, svrati u "Aniku" i prepusti se uživanju sa pogledom na Drinu i stari most. Jednom rečju izvanredno!

1  Hvala korisniku Andaluzija
Komentar je napisan: 26. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ja inače nisam preveliki obožavalac roštilja ali je u kafani Anika zaista izvanredan. Vrlo ljubazno osoblje. Bilo je hladno i veče tako da smo sedeli unutra i atmosfera je jako prijatna. Da smo u Višegradu imali još jedan obrok definitivno bi otišli tamo.

Excellent food (we had BBQ) and good service. Great value for money. Highly recommended.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Vera M
Komentar je napisan: 12. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ok mesto za mini odmor i predah od krivudavih puteva RS. Pastrmka ukusna, ćevapi baš i nisu zadovoljili kriterijume. Porcije su poprilično velike, cene itekako prihvatljive.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Joleee94
Komentar je napisan: 3. februar 2019.

Odlicna hrana, prezadovoljna sam uslugom.Cevapi i gulas su za preporuku. Domaca kafa je super. Jako prijatna lokacija.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku ivanadule

Putnici koji su gledali informacije o mestu Visegradska Kafana Anika gledali su i

Visegrad, Republika Srpska

Visegradska Kafana Anika – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!