“Lepo”
Komentar o hotelu Ćevabdzinica Kasaba

Ćevabdzinica Kasaba
Rangiran na 5. mestu od 11 Restorani u Visegrad
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Uzbuđeni, zbog same posete Visegradu, a i gladni, bili smo odusevljeni, ali kada se utisci slegnu, zapravo nista posebno. Jedan konobar, koji ne stize da usluzi sve goste, normalno da nema vremena za ljubaznost i pomoc gostima. Somun pomalo suv.
Cene ocekivano malo jace

1  Hvala korisniku miranesa

Komentar je napisan: 24. oktobar 2019.

U Kasabu smo došli po preporuci prijatelja, i imala sam strah da ću biti razočarana jer su ga mnog nahvalili, pa ću imati previsoka očekivalja.
ALI NE... Lep ambijent, prijatno osiblje, vrlo ljubazno, a klopa EXTRA.
Najbolji ćevapi koje sam jela ikada, lepinja bi za moj ukus mogla biti malo masnija ( natopljena), ali ćavapi su POBEDNICI.

1  Hvala korisniku JelenaSabac
Komentar je napisan: 9. oktobar 2019.

Najbolje što Višegrad ima da pruži na polju ćevapa, ali nemojte (kao ja) očekivati nivo Sarajeva ili Banja Luke.
Jednostavno ovo je čist prosek, nešto što možemo naći bilo gde sa ove strane Drine.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku FilipH139
Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Bezobrazluk, drskost i loši ćevapi to je ono što ovde možete dobiti. Bajate lepinje, neukusni ćevapi su nešto preko čega bih i prešla ali konobar koji je nas je izvrijeđao i bio ekstremno neljubazan je nešto što se ne može tolerisati koliko god da je teško da nađu radnike. Pored svega ovoga cijene su im previsoke.
Bolje preskočiti ćevape u Andrić gradu i potražiti negdje drugo izvan Andrić grada.

4  Hvala korisniku Tatjana G
Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Ako ikada svratite u Andrićgrad obavezno probajte ćevape u Kasabi.
I naravno Nektar pivo.
Neverovatno ukusni i sočni ćevapi u odličnom ambijentu restorana.

1  Hvala korisniku kaunter1

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ćevabdzinica Kasaba gledali su i

Visegrad, Republika Srpska

Ćevabdzinica Kasaba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!