“Preterano”
Komentar o hotelu Restoran Vrelo

Restoran Vrelo
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Perućcu
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Sam ambijent je predivan. Izabrali su fantasticnu lokaciju, na samom uscu Vrela u Drinu, i samu bastu uredili u skladu sa prirodom. I to je jedino sto vi zapravo placate.
Hrana nista posebno, porcije male, konobari polu zainteresovani.
Ali zato sam pogled na cenovnik ostavlja bez komentara! Preskupo!!!!

Hvala korisniku miranesa

Komentar je napisan: 30. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Svratili smo za vikend na rucak, posto smo boravili u Peruccu, mogu vam reci sa smo veoma zadovoljni. Jeli smo rostilj mesano meso, salata sezonska. Bilo je odlicno, restoran je odlicno lociran, u hladovini sa terasama i pogledom na reku, dosta ljudi dolazi na rucak. Preporucujemo.

Hvala korisniku salespodrska1
Komentar je napisan: 29. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Usluga nikakva, hrana se dugo ceka. Cene prevelike a pritom pola hrane sa menija je nedostupno. Zaobidjite ovo mesto!!!!!

Hvala korisniku Aleksa V
Komentar je napisan: 15. jun 2020.

14.06.2020. grupa od 10 ljudi svratila na rucak. Usluga losa, spora, hrana neukusna, lose pripremljena. Porudzbinu smo cekali sat i po. Na zahtev da razgovaram sa sefom, sef se krije, i osoblje govori da ga nema u zgradi. Naravno nadjem ga kad smo kretali. Nudili nam popust, pa na kraju naplatili sve.
Najgori rucak u zivotu.
Nikada vise moja noga nece krociti u taj cumez.

1  Hvala korisniku SPQR-BG
Komentar je napisan: 8. jun 2020.

Jedna velika 0. Steta za ambijent posto ima veliki potencijal, ali sa ovakvim konobarima i menadzmentom ni to ne pomaze. Cekanje konobara 20 min da samo dodje pocisti sto i uzme narudzbinu, koga na kraju nismo ni docekali. Na izlazu nas pitaju kakav je bio rucak?!? Na nase negodovanje odgovaraju "pa znate guzva je". Sad i vise nikad.

3  Hvala korisniku pedja1181

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Vrelo gledali su i

Nacionalni park Tara, Centralna Srbija

Visegrad, Republika Srpska

Restoran Vrelo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!