“Vrhunski restoran i usluga”
Komentar o hotelu Etno Restoran Brvnara

Etno Restoran Brvnara
Rangiran na 1. mestu od 18 Restorani u Kraljevu
Opis: Etno restoran Brvnara, nalazi se u Kraljevu naselje Grdica u blizini magistralnog puta. Restoran je počeo sa radom26.052014. godine. Kompletan objekat je urađen u etno stilu, a u ponudi je stara tradicionalna kuhinja, sa starim, davno zaboravljenim receptima naših baka. Tako da možete uživati u jelima kao što su corba,jagnjetina,teletina,rostilj i domaca pogaca.Restoran poseduje letnju bastu sa 14

Prelep ambijent,vrhunska usluga i ljubaznost,konobar vanserijski,Sablja od grilovanog povrća,pečuraka i mesa fenomenalna,a kozji grilovani sir je bio za pamćenje.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku slobo1313

Komentar je napisan: 8. oktobar 2020.

Ako bi se detaljno pisalo bilo bi malo ovih par stotina karaktera koliko može da se napiše u komentaru.
Hranu smo čekali oko 1,5 sat, koja je na kraju bila hladna, lošeg i sumljivog ukusa. Konobar je bio sav pogubljen i nije se pojavljivao, nego smo mi njega morali da jurimo po kafani.
Mislim da je ovo dovoljno, jer sve što bi dalje pisao, bio bi bezobrazan.
Restoran nije nikako za preporuku, IZBEGAVATI!

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku ivkedjuka
Komentar je napisan: 13. jun 2020.

Original etno restoran, hrana fenomenalna kao i samo osoblje restorana, ljubazno i profesionalno prema gostu, preporucio bih restoran i drugima i naravno ukoliko se nadjem u Kraljevu obavezno dolazim na veceru u Brvnaru.

Hvala korisniku ninoslavN
Komentar je napisan: 31. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent lep,hrana prosecna. Meni je za takav ambijent recimo prosecan. Treba uvrstiti nesto posebno da bi i bilo tako. Nesto posebno zbog cega ce ljudi dolaziti po preporuci

Hvala korisniku Natavioleta
Komentar je napisan: 15. avgust 2019.

Restoran je za svaku preporuku. Ambijent je originalan, a osoblje ljubazno i profesionalno. Hrana je ukusna, porcije domaćinske.

Hvala korisniku Dadobgd

Putnici koji su gledali informacije o mestu Etno Restoran Brvnara gledali su i

Kraljevo, Centralna Srbija
Kraljevo, Centralna Srbija

Etno Restoran Brvnara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!