“Gospodin Zlatko”
Komentar o hotelu Konoba Intrada

Konoba Intrada
Rangiran na 1. mestu od 15 Restorani u Kastel Novi
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 1. mart 2021.

Ljetos sam bio sa suprugom na večeri u konobi Intrada. Hrana je bila ukusno atmosfera je bila ugodna a najbolja stvar u cijeloj večeri je bio konobar gospodin zlatko. sigurno ćemo se opet vratiti

Hvala korisniku 91dejanm

Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Nas 2 smo imali brzi rucak prije leta. Konobu sam pronasao na TA. Vrijedi otici. Nudi sirok izbor jela. Uglavnom su prisutni domaci gosti. Imali smo steak od gofa i przene gavune sa prilogom. Jako dobro. Konoba nudi domace specijalitete napravljene od lokalnih sastojaka. Za ovakvu vrstu objekta sve je dobro. Mozda previse pomfrita, ali gosti traze.

Hvala korisniku sadikk888
Komentar je napisan: 31. jul 2019.

S plaže supruga i ja otišli smo na brzinu pojesti nešto u tom restoranu, osoblje se ponaša kao da je na prisilnom radu, piće toplo, hladnjak ne radi, pizza je ličila na sve samo ne na pizzu. Ne bih preporučio nikome tamo da jede pizzu.
Kečap iz boce Heinz. Na drugo naručeno piće čekali smo 10 minuta iako smo bili skoro sami u objektu.

Hvala korisniku Ante T
Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Jelo odlicno,al nevjerovatna neljubaznost djevojke na ulazu koja vodi rezervacije.Nikada se nije desilo da nas je staro osoblje sa takvom neljubaznoscu vratilo nazad iako je sve rezervirano ,uvijek su izisli u susret ili nas lijepo zamolili da sacekamo, a godinama smo vasi gosti.Vrlo neprofesionalno!!!! Zao mi je ove godine

Hvala korisniku sn_2019
Komentar je napisan: 7. jun 2019.

U polu punom restoranu cekati jumbo pizzu sat vremena je jednostavno nedopustivo! Da djeca nisu bila gladna skupili bi se i otsli!
Hrana je ok.

Hvala korisniku Kapunjerica

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Intrada gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Kastel Kambelovac, Kastela
Kastel Kambelovac, Kastela

Konoba Intrada – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!