“Nikad gora janjetina”
Komentar o hotelu Restoran Perlica

Restoran Perlica
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Klis
Komentar je napisan: 18. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Najgora janjetina koju sam ikad jeo. Loše pečeno, pri kosti skroz sirovo. Mislim da bi nosorog bio mekši. Kada sam prigovorio konobaru, ovaj se krenuo sprdat kao da se znamo cili život.

Hvala korisniku RobiSplit

Komentar je napisan: 13. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga je vrhunska , vlasnici jako ljubazni a Pecena ja jentina je presavršena, poili smo i janjetine i janjetine al ova je vrhunska .

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku Indira B
Komentar je napisan: 18. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Bili na povratku s mora i navratili smo na janjetinu, bila je Velika Gospa i ocito kod njih velika guzva.

Janjetina solidna nista specijalno,ali usluga dno dna.

10 minuta cekali da nam se konobar obrati, narucili pice za koje smo ga morali podsjecati da nam donese.

Stol prljav od proslih gostiju i na nase trazenje samo stavljen novi stolnjak nije niti ociscen stol.

Narucili jabjetinu i pekarski krumpir dobili janjetinu i naznaku nekog pomfrija koji je ocito bio star jer je bio osusen.

Sve u svemu gospodo velika nula od usluge,ako vec znate da imate guzvu na Gospu zaposlite dodatno konobara-dva , a ne za te novce pruzati tako losu uslugu.

Janjetina bila svjeze pecena i ok je bila.

Hvala korisniku fran f
Komentar je napisan: 2. april 2018. sa mobilne aplikacije

Janjetina je vecinom godine dobra, konobari su uredni ali nekada stvarno dobijemo hladniju janjetinu sa malo kože.

Preporuka ali i poruka za vlasnike.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku toncil869
Komentar je napisan: 25. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Konobar malo izgubljen u vremenu i prostoru a inace usluga janjetina sve perfekcija 10/10. Najbolje pecenje u Splitu. Jedino domaci gosti bucni i galame kao da su na utakmici.

Datum posete: maj 2017.
1  Hvala korisniku bili76

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Perlica gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija
Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Restoran Perlica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!