“Place to be”
Komentar o hotelu Vitaceae

Vitaceae
Rangiran na 1. mestu od 4 Restorani u Trstenik
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Prezadovoljni smo bili boravkom u konobi. Konobar je bio preljubazan i susretljiv. Na njegovu preporuku smo narucili dalmatinsku i riblju platu koja je bila savrsena. Svakako za preporuciti. Odlicna usluga uz predivan pogled. Vracamo se uskoro.

Hvala korisniku Matea L

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Biftek najbolji na Pelješcu i šire.Osoblje ljubazno,ambijent odličan i romantičan.
Svakako preporuka:)

1  Hvala korisniku Ana M
Komentar je napisan: 3. jul 2018.

Isplati se voziti od Orebića do Trstenika samo zbog ovog restorana. Na odličnom je mjestu s prekrasnim pogledom. Konobari su ljubazni i motivirani, osmjeh pri svakoj komunikaciji. Najvažnije hrana, jednom riječju odlična. Jeli smo ribu koja nije iz uzgoja već divlja, plata za dvoje s mnogo prefinih dodataka nahranit će troje. Posebno napominjem da morate probati juhu od kamenica s konjakom, nešto je neponovljivo. Crno vino koje toče kao restoransku ponudu sasvim opravdava mjesto gdje se toči, sred vinarija s najboljim crnim vinima. Jednom riječju, praznik za oko, nepce i dušu. Sve moje pohvale (a poznat sam kao crna mora za loše restorane) :)

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku Moja B
Komentar je napisan: 1. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, vrhunska vina,uslužno osoblje i predivan ambijent. Jedan od boljih mjesta gdje smo ikad bili.
Stvarno izvrsno

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku robert k
Komentar je napisan: 7. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična riba, vrhunska posluga. Toplo preporučam. Riblja plata za dvoje bila je toliko velika da nismo mogli pojesti. Riba friška, ulovljena taj dan. Gazda Vedran izuzetno susretljiv... u svakom slučaju iskustvo za ponoviti.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Branimir G

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vitaceae gledali su i

Ston, Peljesac Peninsula
Lumbarda, Ostrvo Korčula

Orebic, Peljesac Peninsula
Ston, Peljesac Peninsula

Vitaceae – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!