“Odličan 5”

Vitaceae
Rangiran na 1. mestu od 4 Restorani u Trstenik
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 22. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Drugi put smo u Trstenik...prije nekoliko dana nismo imali kada bili smo u D oro..sluzio nas Crnogorac ...i bilo je excellent...ovaj put opet konobar Crnogorac Petar.riblja plata .i salata vrhunska...sve pohvale Svima.a najviše Petru bio je divan .. Crnogorac pravi.svaka cast

3  Hvala korisniku Davidjones41

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Prezadovoljni smo bili boravkom u konobi. Konobar je bio preljubazan i susretljiv. Na njegovu preporuku smo narucili dalmatinsku i riblju platu koja je bila savrsena. Svakako za preporuciti. Odlicna usluga uz predivan pogled. Vracamo se uskoro.

Hvala korisniku Matea L
Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Biftek najbolji na Pelješcu i šire.Osoblje ljubazno,ambijent odličan i romantičan.
Svakako preporuka:)

1  Hvala korisniku Ana M
Komentar je napisan: 3. jul 2018.

Isplati se voziti od Orebića do Trstenika samo zbog ovog restorana. Na odličnom je mjestu s prekrasnim pogledom. Konobari su ljubazni i motivirani, osmjeh pri svakoj komunikaciji. Najvažnije hrana, jednom riječju odlična. Jeli smo ribu koja nije iz uzgoja već divlja, plata za dvoje s mnogo prefinih dodataka nahranit će troje. Posebno napominjem da morate probati juhu od kamenica s konjakom, nešto je neponovljivo. Crno vino koje toče kao restoransku ponudu sasvim opravdava mjesto gdje se toči, sred vinarija s najboljim crnim vinima. Jednom riječju, praznik za oko, nepce i dušu. Sve moje pohvale (a poznat sam kao crna mora za loše restorane) :)

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku Moja B
Komentar je napisan: 1. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, vrhunska vina,uslužno osoblje i predivan ambijent. Jedan od boljih mjesta gdje smo ikad bili.
Stvarno izvrsno

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku robert k

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vitaceae gledali su i

Ston, Peljesac Peninsula
Lumbarda, Ostrvo Korčula

Orebic, Peljesac Peninsula
Ston, Peljesac Peninsula

Vitaceae – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!