“Izgubljeno vreme”
Komentar o hotelu Barrique

Barrique
Rangiran na 10. mestu od 28 Restorani u Smederevu
Komentar je napisan: 18. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran veoma lepog imena. I samo to.
Sve ostalo je katastrofa. Hranu smo čekali duže od sat vremena. Hrana je donošena u delovima. Kelner donese, pa čekaj, pa opet nešto donese, pa čekaj. Kao da ju prave na kućnom malenom roštilju.
Ukus hrane je tek priča za sebe. Čorba sa previše bibera do mere da se ne može jesti, tikvice preslane, salata neslana, pljeskavica maltene sveža groznog ukusa, špagete najjeftinije, premekane, a ukus nikakav, bljutav.
Ali zato cene - kao da je reč o najboljem restoranu.
Promašaj u svakom smislu.
Čak se i piće i kafa čeka sto godina.
Pride - nema dovoljno parkinga.

Hvala korisniku bojanab375

Komentar je napisan: 23. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajno mesto, lep ambijent, prijatna atmosfera, ljubazno i profesionalno osoblje. Hrana ukusna i lepo servirana po jako pristupacnim cenama. Sve preporuke!

Hvala korisniku gruja_kg_srb
Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Postovani , mi smo do skoro bili stalni gosti restorana Barrique , i 16 februara smo dosli na veceru , ja i moja verenica povodom godisnjice , i dozeveo sam veliku neprijatnost od strane osoblja gde sam vrlo vrlo razocaran, tog dana kada sam pozvao radi rezeravacije , zamolio sam da kao dezert bude izmenadjenje sa porukom na tanjiru, gde mi je osoblje reklo da nema problema uradicemo iznenadjenje i natpis na tanjiru, i kada smo dosli i posle rucka kada sam zeleo iznenaditi verenicu sa porukom i kolacem toga nije bilo, osoblje restorana Barrique je upropastilo moj planiram cin iznenadjenja , sto me je jako povredilo jer nam je to bila prva godisnjica a iznenadjenje propalo, sto se tice hrane ukusna ali osoblje razocarenje
staff very frivolous
staff do not meet guest requirements
big liars

Hvala korisniku Tomislav N
Komentar je napisan: 8. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana predivna, ne smete propustiti, mesto sa dusom, specijaliteti kuhinje preukusni, osoblje prijatno i komunikativno, divno iskustvo

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku StefanP3063
Komentar je napisan: 26. jun 2018.

prevario me za citavih 750 dinara racunao je i riblju corbu koju nismo ni narucivali plus vino sa kiselom vodom

Datum posete: april 2018.
4  Hvala korisniku MiroslavaS132

Putnici koji su gledali informacije o mestu Barrique gledali su i

Smederevo, Centralna Srbija

Barrique – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!