“Loša usluga”
Komentar o hotelu Gušti Poja

Gušti Poja
Rangiran na 7. mestu od 23 Restorani u Komiza
Komentar je napisan: 5. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Iako su stolovi bili prazni podignuli su nas sa stola s objašnjenjem da je sve rezervirano. Na stolovima nije bilo oznaka rezervacije. Mišljenja sam da si ugostitelj ne može dozvoliti odbiti gosta. Ako su i stolovi bili rezervirani trebali su niti označeni ili nas poslužiti jer je njihova greška.

Hvala korisniku lotte_464

Komentar je napisan: 5. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Bilo je sve vrhunski, hrana od predjela do deserta famozna, ambijent je domaći i jako topao. Vlasnici su nas čak pokupili u Komiži svojim autom i vratili nazad nakon ručka. Imam samo riječi hvale za ovo mjesto, domaćini su jako susretljivi i prijazni i nadam se da ćemo se nekad opet vratiti.

Hvala korisniku josipr176
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Dosli smo prek preporuke i nismo zazalili. Jelo se kuha frisko i s puno ljubavi. Imas osjecaj kao da ti je baka skuhala vecer u svojoj maloj kuhinji. Cak vjerujem da bas i je tako. Lokacija je fantasticna. Mirno i predivna stara kuca. Sljedeci put na Visu cemo se definitivno vratiti.

Hvala korisniku 244elam
Komentar je napisan: 22. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je konoba ili gostionica u pravom smislu te riječi. Sve fino spremljeno i posluzeno po tradicionalnoj recepturi. Viški paštafazol na brujet sa ugorom, brujet od hobotnice sa palentom, crni rizot , gregada...itd. Imaju čak i punjenje paprike. Posebno bi pohvalio konobara. Za njega doživjeti ipak trebate doći i vidjeti. Vrhunska usluga...sve 5.

Hvala korisniku nenads984
Komentar je napisan: 29. jul 2018.

Simpatična opuštajuća atmosfera, jednostavno uređeno. Dostupni povoljniji snackovi - riblji. Ugodno je i za popiti piće na putu prema Komiži ili Visu. Neformalne konobarice, prisutne životinje - psi i mačke koje ne smetaju.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Dragica R

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gušti Poja gledali su i

Komiza, Island of Vis

Gušti Poja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!