“Izbjegavajte ako ikako možete!”
Komentar o hotelu Veja's

Veja's
Rangiran na 9. mestu od 39 Restorani u Krk
Komentar je napisan: 10. avgust 2017.

Docek gostiju je jako neorganiziran, mlada djevojka koja to čini je vidljivo zalutala na to mjesto. Konobar korektan. Hrana je srednje kvalitete. Janjetina ispod peke je ustvari ovčetina sa malo okusa. Posebna prica je placanje. Na zahtjev da platimo karticom konobar je rekao da zbog loseg vremena aparat za kreditne kartice ne radi! Platili smo gotovinom i na izlasku iz restorana smo vidjeli da je racun lažan, bez fiskalnog broja. Na inzistiranje smo dobili ispravan racun. Znači namjera im je bila utajiti oko 200 kuna PDV te zbog toga su tražili da platimo gotovinom. Bježite što dalje od ovakvih ugostitelja!

1  Hvala korisniku Restaurant-app
doris870, General Manager objekta Veja's, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. septembar 2017.

Poštovani, zahvaljujemo se na vremenu koje ste posvetili kako bi napisali ovu recenziju. Mišljenja naših gostiju uvijek uvrštavamo i trudimo se popraviti sve zaostatke ako ih ima. Naime, djevojka koja vas je dočekala na ulazu studentica je koja radi isključivo posao smještaja gostiju, što je na cijelom otoku Krku poprilično neuobičajeno. S druge strane sigurni smo da će već sljedeće godine biti puno snalažljivija u ovom poslu. Problem s plaćanjem i utajom poreza ipak nije tolika zavjera kako ste dobili dojam. Uređaj za kartično plaćanje nije valjao zbog problema s internetom s kojim nemamo mi konkretno veze, već T-com koji je naš internet provider, a poznato je kako je Krk specifičan po problemima s inernetskim vezama. Nažalost na to nismo mogli utjecati. I na kraju, račun za koji ste mislili da je bez fiskalnog broja, zapravo je samo prikaz računa koji dajemo svim gostima kako bi oni odlučili hoće li plaćati gotovinom ili karticom, a nakon toga tek dobiju račun sa svim potrebnim podacima. Na ovakav način ne funkcionira naše poslovanje, jer smo sigurni kako će naši gosti uvidjeti kvalitetu hrane i profesionalnost osoblja, te nećemo morati povlačiti ovakve poteze. Vama se zahvaljujemo na posjetu našem restoranu. Srdačan pozdrav, Veja's team

Komentar je napisan: 4. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Bili smo na 2 vecere u 4 dana...uredenje restorana odlicno...posluzivao nas je stariji konobar koji je jako ljubazan i trudio se oko nas...hrana koja se posluzuje definitivno spada na visu razinu...cijene su realne...mirna i opustajuca atmosfera s lijepom lokacijom...preveliki plus radno vrijeme do 24:00 ( rijetko koji restoran u Krku radi do 24:00 )....vracamo se ponovo sigurno

Hvala korisniku Vladimir B
doris870, General Manager objekta Veja's, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2017.

Dragi Vladimir B, zahvaljujemo na ovim divnim riječima. Drago nam je što ste uživali u našem restoranu, hrani i ugođaju. Veselimo se Vašem sljedećem dolasku. Srdačan pozdrav, Veja's team

Komentar je napisan: 2. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, domaća tjestenina, prihvatljive cijene, ugodan ambijent, restoran je smješten na mirnijem dijelu centra grada i ljubazno osoblje, veliki plus zbog radnog vremena ( do ponoći)

Hvala korisniku 03mateja
doris870, General Manager objekta Veja's, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. septembar 2017.

Draga Mateja Đ, zahvaljujemo se na ovim lijepim riječima. Naš posao ima smisla kada uvidimo da su naši gosti zadovoljni. Nadamo se da ćete nas posjetiti opet. Očekujemo vas. Srdačan pozdrav, Veja's team

Komentar je napisan: 23. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Krajnje ukusna hobotnica ispod peke i krasan ambijent samo stariji konobari moraju unijeti malo života jer tek je počela sezona

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku nikolav126

Dragi Nikola V, Zahvaljujemo se na pozitivnoj recenziji i posjetu našem restoranu. Konobari šalju pozdrav, sigurni smo da su se tek zagrijavali na početku!:) Nadamo se da ćete nas posjetiti ponovno. Srdačan pozdrav, Veja's team

Komentar je napisan: 16. jun 2016.

Hrana i cijene su pristojne (ništa posebno)! Osoblje je uslužno. Lokacija nije nešto, ali može proći.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku TizianaGon
doris870, General Manager objekta Veja's, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. jul 2016.

Draga TizianaGon, zahvaljujemo se na suradnji. Rado ćemo vas ugostiti ponovno kako bismo ostavili još bolji dojam uređenjem, ugođajem i hranom u našem restoranu. Lijep pozdrav, Veja's team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Veja's gledali su i

Krk, Krk Island
Cres, Cres Island

Veja's – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!