“Odličba hrana u lijepoj konobi!”
Komentar o hotelu Konoba Dalmare

Konoba Dalmare
Rangiran na 3. mestu od 10 Restorani u Brodarica
Komentar je napisan: 4. septembar 2020.

Na preporuku smo dosli u konobu Dalmare i jako ugodno se iznenadili. Sve je uredno, čisto, osoblje ugodno, a hrana odlična!
Jeli smo riblju juhu, školjke, pohane kozice, grdobinu i sve je bilo odlično. Umjesto naručene bliitve sam dobio pomfrii (neće me blitva ovih dana), konobar se ispričao, počastio rakijama i semifredom (iako nismo tražili, jer je hrana stvarno odliična bila). Cijene su umjerene. Vratit cemo se svakako opet!

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Danijel M

Komentar je napisan: 30. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Jednostavno najbolja salata od hobotnice . Dosta cesto navratim i uvijek sam jako zadovoljan. Vrhunska hrana, ljubazno osoblje....

Hvala korisniku 180igorc
Komentar je napisan: 2. septembar 2019.

Komentar je napisan: 2. septembar 2019.

Komentar je napisan: 13. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Dalmare gledali su i

Brodarica, Šibensko-kninska županija

Konoba Dalmare – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!