TripAdvisor

Komentar o hotelu Bitoraj

Bitoraj
Rangiran na 2. mestu od 3 Restorani u Fuzine
Kuhinje: hrvatska

Danas sam zelio pocastiti mamu s ruckom u restoranu hotela Bitoraj i doživio izuzetne neugodnosti: naručili smo srneći gulaš s knedlama od kruha, no donjeli su obične njoke. Na našu primjedbu odgovorili su da ako zelimo njoke od kruha moramo cekati dodatnih 15 min. Gulas je bio potpuno neukusan, smrdio je i bio je za baciti u smece. Nismo ga bili u stanju pojesti. Kako ne bi ostali gladni narućili smo becki odrezak. Iako smo se zalili na srneci gulas i bilo je ocevidno da ga nismo mogli pojesti uredno su nam sve naplatili. Na kraju smo narucili strudlu s borovnicama, koja je bila zagorena. Do sada smo nekoliko puta posjetili ovaj restoran, najvise radi izvrsnih strudli, a i hrana je bila pristojna, no danas je bio pravi fijasko, zakljucen s hladnim i osornim ponasanjem sefice restorana. Ovo je nas zadnji posjet ovom restoranu.

1  Hvala korisniku Kristianzupan8888

Komentar je napisan: pre 5 nedelja

Na povratku iz Mrkoplja došli smo na izvrsnu štrudlu od borovnica. Možda je cijena malo previsoka, ali vrijedi probati tko nije. Ja sam već puno puta probao i uvijek je vrijedilo.

Hvala korisniku Cvetan P
Komentar je napisan: 1. jul 2019.

Ugodna atmosfera, ljubazno osoblje. Cijene u rangu sličnih restorana. Bogat izbor divljači. Teletina koju smo jeli je bila korektna

Hvala korisniku Mario S
Komentar je napisan: 9. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga katastrofalna 35 minuta cekali da nas se posluzi a onda isto toliko da nam hranu donesu.Hrana losa s obzirom koliko smo platili.Kuvert posluzen bez da su nas ista pitali i nakraju naplacen a nismo ga ni takli.Sve u svemu lose iskustvo.

Datum posete: septembar 2018.
2  Hvala korisniku Fabijan L
Komentar je napisan: 18. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Obavezno posjetiti i probati...cista petica.. ugodna atmosfera... Konobar susretljiv i ne nametljiv...

Hvala korisniku Darko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bitoraj gledali su i

Fuzine, Primorsko-goranska županija
Kostrena, Primorsko-goranska županija

Crikvenica, Primorsko-goranska županija
Lokve, Primorsko-goranska županija

Delnice, Primorsko-goranska županija
Delnice, Primorsko-goranska županija

Bitoraj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!