“Odličan nedjeljni ručak”
Komentar o hotelu Konoba Pizzeria Aquarius

Konoba Pizzeria Aquarius
Rangiran na 10. mestu od 22 Restorani u Buje
Komentar je napisan: 23. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako ljubazno i profesionalno osoblje. Uzeli smo sve što su nam preporučili. Meso sa žara odlično..sve predivno izgleda. Cjenovno u skladu sa uslugom. Tople preporuke!

Hvala korisniku larabX5221MJ

Komentar je napisan: 1. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična pizza (Regina) , ljubazno osoblje i ugodna atmosfera, za svaku preporuku! Potrebna je rezervacija

Hvala korisniku Chicy7
Komentar je napisan: 21. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

profesionalna usluga, ugodan ambijent, hrana i piće vrhunski pripremljeno i servirano, osoblje toplo i pristupacno te izuzetno uslužno, uredno i čisto

Hvala korisniku klarijel0904
Komentar je napisan: 21. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Prekrasan ambijent, izuzetno profesionalna usluga, hrana vrhunski pripremljena i servirana, domaćin ugodan i pristupacan

Hvala korisniku 257kristijanb
Komentar je napisan: 27. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlična pizza. Pogotovo Buffala. Preporučam. Hrskava, tanka, ukusna. Taman kakva pizza mora biti!!!!

Hvala korisniku istraporec79

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Pizzeria Aquarius gledali su i

Konoba Pizzeria Aquarius – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!