“Dinner”

Rangiran na 1. mestu od 22 Restorani u Buje
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Jedan od najboljih restorana u Istri u kojima sam dosad bila. Hrana je vrhunska, od mesa do pašte. Osoblje je simpatično i vrlo ljubazno. Cijene su isto prihvatljive. A ako ste ljubitelj vina mogu vas provesti kroz njihov podrum. U svakom slučaju super mjesto za provesti večer sa prijateljima. Svakako preporučujem.

Hvala korisniku mikaela2801
Franković R, Manager objekta Rondo, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Postovani mikaela,

Hvala Vam što ste izdvojili vrijeme da ostavite komentar za naš restoran. Drago nam je da ste imali pozitivna iskustva i da ćete preporučiti naš restoran i drugim gostima.
Posjetite nas ponovno, dobrodošli ste u Oštariju Rondo.

Srdačan pozdrav, team Oštarije Rondo.

Komentar je napisan: 9. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana i jako ljubazno osoblje,posebno konobar Patrik koji je izuzetno ljubazan,sve pohvale i preporuke!!!

Hvala korisniku Trail53617815807
Franković R, Manager objekta Rondo, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. decembar 2019.

Dragi Trail53617815807,

Drago nam da Vam je bilo lijepo u našem restoranu i da ćete ga preporučiti drugima.
Vjerujemo da ćete nas posjetiti ponovno, dobrodošli ste.

Srdačan pozdrav od tima Oštarije Rondo.

Komentar je napisan: 29. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Konobarica jako ljubazna,pojeli smo vise vrste pizza sve su bile jako dobre i ukusne.Preporucam svima pizzeriu Rondo.Vratiti cemo se jos sigurno.

Datum posete: avgust 2016.
1  Hvala korisniku paolon639
Komentar je napisan: 8. avgust 2019.

Franković R, Manager objekta Rondo, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. novembar 2019.

Komentar je napisan: 28. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Rondo gledali su i

Rondo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!