“Razočaranje”
Komentar o hotelu Pizzeria Rumore

Pizzeria Rumore
Rangiran na 10. mestu od 24 Restorani u Labin
Komentar je napisan: 18. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Nazalost, moram dati ovakvu ocjenu iako nisam ni probao hranu. Dajem ju zato jer mi je nevjerovatno da netko cijeli dan zove na broj telefona koji je naznacen na Vasim stranicama i da se nitko ne javlja na isti. Putovali smo 50km da bi dosli u Vas restoran jer su Vas preporucili no kad smo htjeli telefonski rezervirati mjesto to nije bilo moguce. Svejedno smo dosli i ispred restorana nas je docekao ogroman red.
Da ne bi krivo shvatili, meni je drago da ste svojom (pretpostavljam) kvalitetom dosegli taj nivo, ali isto tako smatram da nije u redu ovako se odnsiti prema potencijalnim buducim klijentima.
Nazalost, cuo sam od jos dosta ljudi da su imali slicnih iskustava sa Vama.
Vasa je stvar kako zelite voditi posao no smatram da treba razmisljati dugorocno.

2  Hvala korisniku Sead P

Komentar je napisan: 8. novembar 2020.

Ocjena 2(dovoljan).
Dovoljno samo da ne ostaneš gladan.
Čekali puno previše,u ovo doba treba ograničit broj ljudi.
Konobari-ne ljubazni.
A pizza-nije dobra.Salsa kisela, prevodenasta,žilavo tijesto.
Pizza Tartufo-90kn-jeftina tartufata, wtf?!!?
Nije vrijedno te slave - moje iskustvo!

Hvala korisniku SaraB6485
Komentar je napisan: 8. septembar 2020.

Kao ljubitelj Pizze posjetio sam ovoj lokal za kojeg su mi nedavno rekli da ima dobru ponudu.Ugodan ambijent ,ljubazno osoblje i vrlo dobe pizze za koje se osjeti ali i vidi da su dijelio pravih Pizzaiola.Nadam se da će kvaliteta ostati konstanta.Zamjerke ide ponudi slastica,mislim da nije trebalo eksperimentirati s planetarno poznatim slasticama kao sto su Cannoli i Baba.Kvaliteta nije upitna no prezentacija- serviranje vise lici na neki fensi šmensi restoran.Ne dirajte u božanstveni izgled i okus tih mitskih slastica !! Za sve ostalo
samo pohvale , vidimo se uskoro.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Cici M
Komentar je napisan: 1. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Lokacija je predivna. Pogled na more. Ponuda veoma originalna. Sve namirnice su visoke kvalitete. Usluga odlična. Preporuke

Hvala korisniku lotte_464
Komentar je napisan: 13. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Rumore gledali su i

Pizzeria Rumore – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!