“Posjet Starom Gradu”

Marko's Pizzeria & Spaghetteria
Rangiran na 17. mestu od 43 Restorani u Starom Gradu
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Iznenadile su me iznad mojih očekivanja lazanje, koje su stvarno bile pre, pre ukusne. Pizza je standardna, ništa specijalno, usluga je u red. Sve u svemu oduševio me miran i malen gradić u kojem je većina lokala s pristupačnim cijenama.

Hvala korisniku 705anamarijab

Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Omjer cijene i kvalitete za ovaj skupi otok je odlican. Odlicno domace vino košta desetak eura litra.

Hvala korisniku frang822
Komentar je napisan: 11. septembar 2019.

Komentar je napisan: 10. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 10. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Marko's Pizzeria & Spaghetteria gledali su i

Stari Grad, Ostrvo Hvar

Marko's Pizzeria & Spaghetteria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!