Komentar je napisan: 17. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Izuzetno lep hotel, sa interesantnim kompleksom bazena. Izuzetno cist, interesantan i za odrasle i za decu. Preporuka je da prilikom rezervacije naglasite da vam soba ima pogled na reku. Nasa jedina zamerka odnosi se na polozaj hotela neposredno pored magistrale i pruge, sto narusava mir i san.

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku gvozdenacv
Komentar je napisan: 15. januar 2019.

ovaj hotel je nesto sto vas ne moze ostaviti ravnodusnim, prelep polozaj uz cistu reku, divna okolina, setaliste do grada, priroda, vazduh....
sobe su vrlo dobre, akva park, doduse nije nesto sto me je posebno privuklo, ali spa sa svojim programima je za hedoniste prava stvar za opustanje i odmor.... u svakom slucaju nesto sto je topla preporuka za ljude koji vole da uzivaju u carima sveta sauna....

Datum boravka: april 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Dusko M
Thermana_Lasko, Guest Relations Manager objekta Hotel Thermana Park Lasko, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. februar 2019.

Dear Mr. Dusko,

thank you for sharing your positive experience. Welcome back and see you soon!

Blaz K., Thermane Lasko

Komentar je napisan: 9. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hotel ima sadrzaje koji ga odrzavaju,sobe su lijepe, hrana je ok ali sa ovim osobljem tesko da ce dugo izdrzati.
Cast izuzecima, vecina osoblja je neprofesionalna i neljubazna, pogotovo prema najmladjima, koje i ne konstatuju, sto je vrlo ruzno. Posteljina se pravilno mijenja samo ako zatrazite.
Garazu placate, a nema video nadzor, niti "odgovaraju" za stete.
Ako ste s dobrim drustvom, onda vam sve ovo padne na pamet tek kad odlazite, da upozorite one koji ce doci.

Datum boravka: avgust 2018.
Hvala korisniku AKPNenad
Komentar je napisan: 29. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Lep, veliki hotel, samo je potrebno malo renoviranja da bi stvarno imao 4 superior zvezdica. Dobro pozicioniran, pored Celja, do kog se stiže za 10 minuta lagane vožnje. Sobe su velike,prostrane, komforne, potrebno je samo krečenje. Hrana je odlična, osoblje ljubazno, sve što zatražite rešavaju vam u roku od par minuta. Kuvari profesionalni, znaju svoj posao i maksimalno se trude. Konobari u restoranu mogli bi da budu profesionalniji, imam osećaj kao da nisu školovani za svoj posao. Čistoća hotela na vrhunskom nivou,takodje i bazeni i velnes. Voda u bazenima je topla i čista. Kada smo bili u tom hotelu došlo su iz Ministarstva zdravlja Republike Slovenije i kontrolisati su ispravnost vode. U restoranu za vreme večere naplaćuju litar vode iz česme 1 evro, što je po meni nedopustivo za takav hotel. Ako ste alergični na neku vrstu hrane, bez problema će vam spremiti ono što vi želite da jedete. Naveo bih još jednu manu po meni vrlo ozbiljnu i tiče se ne samo ovih termi nego skoro svih u Sloveniji, a to je da hotelski velnes spa i bazene koriste ne samo gosti hotela koji za to papreno plate nego i svi ostali koji kupe ulaznicu, a nisu gosti hotela. Tako da bazeni budu prepuni, da ne može čovek normalno da se okupa niti da leži na ležaljki.Po mom mišljenju kada platite 4* ili 5 zvezdica hotel u njegovim sadržajima trebaju da uživaju gost koji za to odvoje ne mali novac, a ne i lokalno stanovništvo koje za to plate 5 ili 10 evra za dnevnu kartu i zauzmu većinu sadržaja, a nas stave u ne ravnopravan i nelagodan položaj.

Datum boravka: jul 2018.
Hvala korisniku AnastasijaK72
Komentar je napisan: 21. maj 2018.

U hotelu sam boravila polovinom meseca maja tako da je priroda u tom periodu prelepa. Hotel je na divnoj lokaciji, a šetalište se proteže uz reku kao i sam hotel. Laško je prelepo malo mesto desetak minuta lagane vožnje od Celja. Toplo preporučujem obilazal zamka tj. Starog grada (7 km od hotela prema Celju) u kome se vikendom održavaju dani žive istorije kao i obilazak starog dela grada Celja subotom kada su u delu oko pijace dani kuhinje. Što se tiče hotela ističem da je uredan i čist. Prostor(kupola) sa bazenima nije baš veliki tako da preporučujem posetu preko nedelje, nikako vikedom( naravno ko želi mir i opuštanje).Sauna se doplaćuje tako da smatram da hotel ove kategorije i sa ovim cenama mora imati uključenu i ovu ponudu u cenu za goste hotela. Hrana je pristojna(ništa posebno) ali mislim da ponuda jela mora biti bolja ( uzimajući u obzir nivo hotela i cenu usluge) i nekako mi nije bila ukusna. Lepo je videti ali nije za ponovni dolazak.

Datum boravka: maj 2018.
Hvala korisniku JelenaV540