“Katastrofa”
Komentar o hotelu Pizzeria Nanini

Pizzeria Nanini
Rangiran na 6. mestu od 6 Restorani u Prvic Luka
Kuhinje: Pica
Komentar je napisan: 30. jul 2020.

pizza mi je dosla jaki malena za 55 kuna!!Bila je cijela izgorena i cekai sam pizzu previse.konobar je spor i bezobrazan,vise nikad necu doci

Hvala korisniku Frank12345_petar

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Jako su spori,pizzu rade tek od dva popodne,konobar im ništa nezna kad ga se pita i kada ga se pita jako je brzobrazan

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Los_restoran_123
Komentar je napisan: 22. jun 2020.

Dobra hrana, super konobar BESRAMAN VLASNIK.
Pokusaj iznude (100 kn) za taxi brod za kuharicu.
Jer je kuhala u 21:45 za nas.
Najpristojnije smo pitali po dolasku, dali je kuhinja jos otvorena zbog posebne situacije u sezoni uzrokovane covidom (moguce skraceno vrijeme)
Kad je gospodin (BESRAMNI) cuo da nas je 10 rado ju je vratio na dodanih 30 min u kuhinju. Te po placanju racuna nas izvrjedjao jer nismo bili spremni platiti njen taxi brod. NEVER AGAIN!!!!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku KlaAndy
Komentar je napisan: 19. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Jako fina pizza, osoblje kako treba biti.. Za 150 kuna pojedete dvije velike pizze i zalijete ih s pivicama :)

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Anita K
Komentar je napisan: 4. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pizzeria Nanini gledali su i

Pizzeria Nanini – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!