“Odlicno”
Komentar o hotelu Lupo d'Argento

Lupo d'Argento
Rangiran na 8. mestu od 25 Restorani u Žabljaku
Komentar je napisan: 20. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran odlicno osoblje.Vracamo se opet!Ljubaznost na nivou, hrana jako ukusna i ne čeka se satima.Preporuka za sve koji pośete Žabljak.

Hvala korisniku Pathfinder365905

Komentar je napisan: 22. oktobar 2015. sa mobilne aplikacije

Svaki lijepi komentar koji sam imao da kazem zA ovaj restrona sam onemogucen da to kazem iz razloga kad je na krajubkonobarica htjela da mi naplati racun vise nego sto treba,sto mi na oci sabira racune i krade na sabiranje racuna kao da sam ja neko dijete,strasnoo lose ponasanje konobarice,ostavila je jako los utisak na mene,zato obratite paznju dragi gosti i prijatelji na konobaricu crne kose!!!

Datum posete: oktobar 2015.
2  Hvala korisniku 187pedjal
Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 12. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lupo d'Argento gledali su i

Žabljak, Nacionalni park Durmitor

Lupo d'Argento – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!