“Uzas”
Komentar o hotelu Dvorište

Dvorište
Rangiran na 6. mestu od 25 Restorani u Žabljaku
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Lijepo mjesto za uzasno neljubaznim vlasnikom, ili vec čovjekom koji radi tamo ( stariji covjek sa bradom- čusmo da mu je ime Goran..sto nije ni bitno jer prilikom pośete restoranu čovjek nas je izbaçio napolje bez ikakvog razloga ali kako saznajemo nije mu to prvi put da radi to gostima.Dobro je kad mu to prolazi i moze mu se.Nikako ne prepopucejem sem ako ne zelite da dozivite neprijatno iskustvo kao mi!

2  Hvala korisniku Pathfinder365905

Komentar je napisan: 27. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Fantastično mesto. Odlična hrana.Vlasnik super tip.muzika birana sa ukusom. Jedva čekam ponovi susret.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Slavan Cale K
Komentar je napisan: 9. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 3. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 13. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dvorište gledali su i

Žabljak, Nacionalni park Durmitor

Dvorište – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!