Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Jednostavno fantastično!” 5 od 5 kružića
Komentar o hotelu Yannis Aparthotel

Ne možemo da pronađemo cene za ovaj hotel
Naši onlajn turistički partneri nisu naveli cene za ovaj hotel, ali možemo da pretražimo druge opcije u: Nidri
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Yannis Aparthotel
Rangiran na 2. mestu od 16 hotela u Nidriju
Birmingem, Ujedinjeno Kraljevstvo
Autor sadržaja . nivoa
64 komentara
13 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 91 poen za pomoć
“Jednostavno fantastično!”
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 30. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Upravo smo se vratili sa odmora u hotelu „Janis” u Nidriju. Šta mogu reći sem da je bio u skladu sa svim dobrim prikazima - I JOŠ VIŠE OD TOGA… „Janis” je prefinjen i otmen hotel koji je kategorija za sebe. Putovali smo na mnoga grčka ostrva i navikli smo se na jednostavne sobe i nameštaj. Ovo je bio izuzetak. Naša soba je imala visokokvalitetan drveni pod, modern posteljinu i pokrivače, tapete i zavese. I kupatilo je takođe bilo sličnog fantastičnog standarda – prostrana, zatvorena tuš kabina sa kliznim vratima i divno dekorisane crvene pločice na podu, koje se slažu sa pločicama na zidu – tako nešto bih volela i u kupatilu u svojoj kući. Kuhinjski proctor je bio mali i sveden, ali to nam nije predstavljalo problem, pošto se ja ne trudim da kuvam na odmoru – deo uživanja je u tome da pronađete nova mesta na kojima možete da jedete i pijete. Bazen, okolni prostor za sunčanje i bar su izvanredno čisti i prijatni. Tamo smo doručkovali nekoliko jutara, ili bismo završili dan poslednjim pićem/koktelom tu.
Takođe smo imali sreće da nam soba bude na poslednjem spratu, sa pogledom na divan zaliv, čamce i planine. Buditi se svakog jutra i imati ovakav pogled; sedeti pod zvezdanim nebom uveče na balkonu – to je zaista bio odmor koji ćemo pamtiti.
Samo mesto Nidri je ponekad prilično užurbano i prometno uveče, kad se čamci i ljudi vraćaju u odmaralište, ali je živo mesto na ekskluzivnoj lokaciji.
„Janis” je smešten u udaljenom delu zaliva, na tihoj lokaciji, ali se za samo nekoliko minuta šetnje stiže do užurbanog prednjeg dela luke, gde možete da nađete udobno mesto na kom ćete popiti piće, gledati gužvu i fenomenalne privatne brodove koji pristaju.
Druge preporuke sa našeg odmora uključuju dnevni izlet brodom „M/S Christina”. Malo je skuplji nego neki slični brodovi, ali ima izuzetnu rutu (koju niko drugi ne nudi) i fenomenalan ručak uključen u cenu. Ručak je bio neuporedivo bolji od bilo čega što sam ikad probala na turi. Takođe, penjali smo se do Paleokatune jedne večeri da bismo jeli u restoranu „Dimitris”. Šetnja od hotela „Janis” traje 20-25 minuta i pomalo je strma, ali vredi jer je hrana izvrsna, a pogled prava milina – vidi se ceo zaliv dole. Divno je tu otići, sedeti i gledati sunce kako zalazi (grilovani jagnjeći odresci su tako ukusni… mmmmmmm). Takođe, veoma preporučujem da sednete na lokalni autobus i odete u malo, tiho ribarsko mesto Ligija. Jeli smo u restoranu „Makis”, gde sam jela prženog mladog oktopoda (ukoliko inače volite lignje, svideće vam se i ovo). Blizu Ligije ima dosta malih zaliva kojima možete da šetate kraj obale i gde možete da nađete svoju sopstvenu malu, netaknutu plažu – pravi raj. Takođe smo trajektom išli do susednog ostrva na plivanje i piće.

Sve u svemu, ovo je prefinjeni deo Grčke – istinski vredan posete.

Korisno?

• Prvo holandski
  • Prvo švedski
  • Bilo koji
Prvo srpski
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Nidri i okolini
Na udaljenosti od 0.5 km
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Na udaljenosti od 10.1 km
Alkyon Apartments & Villas Hotel
Prikaži cene

Yannis Aparthotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Yannis Aparthotel

Poznat i pod nazivom:
Yannis Aparthotel Hotel Nidri
Yannis Aparthotel Lefkas
Yannis Aparthotel Hotel Lefkas

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?