“Taverna za svaku preporuku”
Komentar o hotelu Taverna Stelios

Taverna Stelios
Rangiran na 2. mestu od 12 Restorani u Theológos
Kuhinje: grčka
Komentar je napisan: 20. avgust 2017.

Pre par godina sam posetio Stelios,mislim da je bilo 2013. imaju najbolju jagnjetinu koju sam u životu probao. Usluga je apsolutno na nivou,higijena objekta takođe. Topla preporuka za neizostavnu posetu Taverni Stelios.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Aleksandar A

Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Odlično je ispalo.
Krenuli smo u Theologos sasvim slučajno. Mestašce je kao bombona, mali i slatko, puno duše. Maksimalno ljubazni domaćini taverne Stelios. Jagnjatina, krompirići, salate...sve savršeno...

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Wander644733
Komentar je napisan: 10. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 7. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 14. jun 2019.

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Stelios gledali su i

Taverna Stelios – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!