Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.

Predivan Hotel na periferiji grada, nalazi se preko puta najvećeg tržnog centra SCS, u blizini je i McDonalds. Usluga odlična , sobe prostrane i uredne , doručak izuzetan , švedski sto , sa ogromnim izborom različitih jela... cene pristojne.Poseduje odličan SPA centar sa zatvorenim i otvorenim bazenima... besplatan za goste hotela . Hotel za preporuku.

Datum boravka: novembar 2018.
Hvala korisniku Vesna B
eventhotelpyramide, Leiter Front Office objekta Eventhotel Pyramide & Congress Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. oktobar 2019.

Thank you very much for your perfect feedback, we are looking forward to welcoming you in our hotel.

Komentar je napisan: 27. maj 2019.

Imala sam veoma dobru komunikaciju sa osobljem. Recepcioner je bio izuzetno ljubazan i strpljiv, posto smo mi bili grupa brbljivih i nestasnih Srba. Lobi je cist i ukusno uredjen. Liftovi rade. Sobe nam je bila jako lepa, cista i konformna. Kupatilo besprekorno cisto. U kupatilu ima fen i sredstva za telo i kosu. U cenu sobe ukljuceno je koriscenje saune, bazena i teretane koji su lepo i egzoticno uredjeni. Dorucak je na principu svedskog stola, obilan, raznovrsan, ukusan. Lokacija je ok, jer se nedaleko od hotela nalazi shoping centar kao i stanica metroa za centar grada. Cena je sasvim ok za Bec, a mi smo dobili i popust na grupu. Mnogo gostiju iz Srbije. Preporuke

Datum boravka: avgust 2018.
Hvala korisniku adventurehub
eventhotelpyramide, Leiter Front Office objekta Eventhotel Pyramide & Congress Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. jun 2019.

Thank you for your visit and the feedback you gave us.

Komentar je napisan: 9. oktobar 2018.

Ovaj hotel je dobar izbor za kratak boravak u Beču. Dobro je pozicioniran za dolazak automobilom i izbegavanje nekih gradskih gužvi, a ako želite u centar može se doći tramvajem koji do centra putuje oko 20 minuta bez presedanja. Hotel je prostran, sobe su prostrane, dobro opremljene svim neophodnim sitnicama, room service je dobar, izbor kanala na TV je odličan i doručak je dobar sa solidnim izborom mazalica, kobasica, čajeva, kafa i sokova. Otvoreni bar u hotelu nije preterano skup i ima dobar izbor vina i piva kao i jela. Soba u kojoj smo mi boravili bi trebalo da se renovira ali je dobro održavana. Preko puta hotela se nalazi najveći shopping mall u Beču SCS tako da spojite sve.Internet je odličan.

Datum boravka: oktobar 2018.
Hvala korisniku AlexanderG2305
Georg S, Front Office Manager objekta Eventhotel Pyramide & Congress Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. oktobar 2018.

Thank you for your feedback

Komentar je napisan: 6. jul 2018.

Sobe prostrane, uredne, prelep pogled iz soba. Wellnes centar odličan, finska sauna i parno kupatilo, prosečna teretana i prelep bazen. Hotel odlično povezan sa centrom grada, u neposrednoj blizini železnička stanica.

Datum boravka: januar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku DusicaBeograd
Georg S, Front Office Manager objekta Eventhotel Pyramide & Congress Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2018.

Thank you for your feedback ! See you soon!

Komentar je napisan: 1. mart 2018.

Citala komentare i to je otprilike to ...Veoma cist hotel , peskiri i posteljina se menjaju svako jutro dok ste na dorucku.Dobili smo sobu 382 -ona je u potrkovlju ...veoma lepa Velika i vise od ocekivanog ,Dobili smo dnevni boravak i spavacu sobu sa ogromnim savremenim kupatilom i sa sobom smo odusevljeni .Pogled na kompleks Piramida-dvoriste -pao je sneg pa je sve bilo savrseno belo.Jedino nam se dorucak i nije dopao ...Svedski sto - ima svega ali onako bez ukusno a drugo jutro je bilosve isto samo vise voca-banana i jabuka a mi nismo mogli hranu jer je bila kao od juce podgrejana pa smo jeli nutelu kremic sa cajem :-(

Savet za sobu: Po meni potkrovlje extra jedino smo tamo bili zadovoljni - tisina i mir
Datum boravka: februar 2018.
Hvala korisniku mimaj2015
Georg S, Front Office Manager objekta Eventhotel Pyramide & Congress Center, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. mart 2018.

Thank you for your feedback