“Savršena večera”

Rangiran na 6. mestu od 22 Restorani u Lastovo Island
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Opcije za ručavanje: večera, doručak
Opcije za ručavanje: večera, doručak
Komentar je napisan: 7. avgust 2020.

Fantastična hrana i prijatan ambient. Sve što smo probali je bilo sveže, domaće i odlično skuvano. Oduševili su nas kalamari, morski pas, salata fumari i prilog iz zelenog povrća. Da ne govorimo o lubenici, što smo kupili na kraju večere (domaća gazdina)! Jedva čekamo, da se vratimo sedeće godine.

Hvala korisniku Matevž K

Komentar je napisan: 5. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Nikud nam se ne žuri.. na odmoru smo...
Sama lokacija, ambijent, sjajna gazdarica, usluga i kvaliteta svega isprobanog od jela do pića doprinose da jednostavno zaboravite na vrijeme i životne probleme.
Do konobe došli putem preporuka nepoznatih ljudi sa interneta. Kako došli prvi dan.. tako dolazili i u sve ostale dane boravka na Lastovu.
Potpuno opuštajući domaćinski ugođaj kao kod svoje kuće.
Izuzetno zadovoljni uslugom i svim proizvodima koje smo ponijeli sa sobom.
Vidimo se opet nekad u budućnosti ako bude zdravlja u nas i našem prijevoznom brm..brm sredstvu na dva kotača.
Lijepi pozdrav iz Zagreba!

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku dadozgb
Komentar je napisan: 3. jul 2017.

Simpatična konobica u srcu Lastova, stolovi na travi ispod krošanja palmi i drveća, hrana odlična, osoblje jako simpatično, vino i maslinovo ulje izvrsno, kava odlična, domaća atmosfera, cijene pristojne... Što više reći nego vratiti ćemo se... Svakako za preporučiti !!!
Tea &Dario

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Tea1305
Komentar je napisan: 24. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila izvrsna i ugodaj medu drvecem takoder. Pili smo domaci plavac mali i bio je odlican. Bilo nam je bas lijepo da nismo zeljeli otici od tamo.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku krunoslavap
Komentar je napisan: 4. avgust 2016.

Super malo mjesto, jako nepretenciozno, u kojem gost dobije točno ono što i očekuje, simpatična posluga.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Dino H

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Fumari Lastovo gledali su i

Zaklopatica, Lastovo Island
Lastovo Island, Dubrovačko-neretvanska županija

Lastovo Island, Dubrovačko-neretvanska županija
Zaklopatica, Lastovo Island

Konoba Fumari Lastovo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!