“Super juha, odlična janjetina.”
Komentar o hotelu Konoba Bukaleta

Konoba Bukaleta
Rangiran na 4. mestu od 39 Restorani u Cres
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 6. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Super juha, odlična janjetina. Ljubazno osoblje. Ukoliko ste na Cresu svakako svratiti na večeru. Obavezno probati Creske fritule

Hvala korisniku hrvoje_863

Komentar je napisan: 13. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Poštovani,
razumijem da je Vaš trademark janjetina na sve načine. Ja nisam neki fan (supruga jest) ali mogu pojesti. Naručio sam janjeći gulaš sa njokima. Bio je OK, ukusan, posebno njoki ali mesa kad ga se otkošta s kostiju valjda 10 dkg.
Ako 95% ljudi koji vole janjetinu kažu da je najbolja ja im vjerujem ali da takav restoran nema nikakvu alternativu u tom rangu mi je neshvatljivo.
Kruh star, osušio se valjda od tog jutra, nepokriven. Muhe ordiniraju po njemu.
Netko tko voli pivo i želi popit kvalitetno ne može jer su ožujsko i/ili karlovačko u ponudi a to u mom kraju zovu otrov za miševe. Neshvatljivo mi je da ne možete kupiti 20 boca San Servola pa ako se i ne popije u mjesec dana nije neki gubitak. Mislim da bi ipak podigli svijest da postoje ljudi koji to cijene.

Pozdrav,

Franjo Klug

Hvala korisniku franjok110
Komentar je napisan: 7. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Autohtoni restoran sa vrhunskom lokalnom hranom i uslugom, odlično domaće vino i deserti. Preporuka za sve posjetitelje Cresa. Pozdrav iz Jelse

Hvala korisniku heliophiliacro
Komentar je napisan: 25. jul 2019.

Idealno za gurmane koji vole janjetinu i istarsko vino. Janjetina na 20_tak načina. Ugodna terasa, čisto, ljubezno osoblje. Cijene pristojne. Za preporučit.

Hvala korisniku MIIrena
Komentar je napisan: 3. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Sa zenom sam bio na veceri, inace jako volim janjetinu, pa sam uzeo Cijeli menue od janjetine. Juha janjeca je okus janjetine imala jako malo, imao sam okus kao da je junjeca juha sa malo janjetine.
Kombinacija tri vrste janjetine, pecena, pohana i pod pekom kao prvo preskupo, pecena janjetina (sa zara) je bila podgrijana , puno puta sam jeo janjetinu pa znam taj okus i izgled, pod pekom je bila prosjecna , ali me je odusevila janjetina pohana, jako fino.
Na zalost supruga koja nije bas ljubitelj janjetine , uzela je tijesto sa maslinovim uljem ( bilo je bez okusa)
Sve u svemu jako skupo a nije bas tolika kvaliteta.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku igorf409

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Bukaleta gledali su i

Cres, Cres Island

Konoba Bukaleta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!