“Savršenstvo”
Komentar o hotelu Konoba Kraljevski Vinogradi

Konoba Kraljevski Vinogradi
Rangiran na 6. mestu od 18 Restorani u Petrcane
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Pogled je predivan! Hrana nam je bila odlična i definitivno se vraćamo opet. Topla preporuka. Osoblje veoma ljubazno.

Hvala korisniku Alisq_q

Komentar je napisan: 1. avgust 2019.

Usluga je bila extra, mjesto i hrana za 5 * glazba uzivo, za odmorit dusu poslije napornog dana. Pogled na vinograd i more. Svjez zrak pomaze da se osjecamo jos ugodnije nego u gradu gdje je guzva na svakom koraku. Cijela ekipa je fenomenalna, osjecamo se stvarno dobrodosli i svaku nasu zelju ce ispuniti. Hvala vam za sve

Hvala korisniku Daniel2830
Komentar je napisan: 5. jul 2019.

Jedan od najboljih restorana u Zadru i okolici. Ambient i pogled za deset. Pored jako ukusne hrane,odlicnog vina i ljubaznog osoblja, sto si moze covjek vise pozeljeti.
Vidimo se svakako i slijedece godine.

Od mene velikih pet ☆☆☆☆☆!

Hvala korisniku Vanja V
Komentar je napisan: 7. januar 2017.

Hrana je bila odlična,prefin roštilj na drveni ugljen i povrče sa žara. Mi smo jeli tunu i bila je fantastična.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku zrinka m
Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Kraljevski Vinogradi gledali su i

Zadar, Zadarska županija
Petrcane, Zadarska županija

Petrcane, Zadarska županija
Kozino, Zadarska županija

Konoba Kraljevski Vinogradi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!