“Riba”
Komentar o hotelu Restaurant PortoRiko

Restaurant PortoRiko
Rangiran na 3. mestu od 8 Restorani u Krnica
Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Predivno kao uvijek ! Hrana ,posluga i ambijent za poželjeti. Sveee preporuke PORTORIKO ,KRIČKI PORAT 10000+++++++

1  Hvala korisniku Kristina D

Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Odlična hrana, svježa riba, ljubazno osoblje, topla i ugodna atmosfera. Sve preporuke, uredno i prostrano mjesto. Vidimo se opet.

1  Hvala korisniku pulam2018
Komentar je napisan: 20. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana odlična, obilna i domaća.
Jedino što se ne primaju kartice za plaćanje. Osoblje jako kulturno i pristupačno.
Preporuka

1  Hvala korisniku mariof965
Komentar je napisan: 11. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Hrana vrhunska , uslužnost i osoblje fenomenalno. Perfektno, preporučujem svima . PORTO RIKO KRNIČKI PORAT

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Kristina D
Komentar je napisan: 8. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Odlično.... :) hrana, posluga, ambijent,cijena, lokacija ... sve za preporuku, vrijedi doći :)
Mi ćemo se svakako vratiti

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku 312mladen_

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant PortoRiko gledali su i

Restaurant PortoRiko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!